Аромотерапія, мистецтво використання ефірних олій, — така ж складна дисципліна, як і будь-які інші.

Аромотерапія, мистецтво використання ефірних олій, — така ж складна дисципліна, як і будь-які інші. Але вам не потрібна спеціальна освіта, щоб отримати користь від цілющих властивостей ефірних олій, тому що сьогодні ми запропонуємо вам декілька способів: для чого та коли варто їх використовувати.
1. Для кращого сну вночі Перед сном додайте кілька крапель ефірної олії (лаванди, шавлії, лимонника) на тканину та проведіть нею під носом — таким чином ви вберете аромат олії. Якщо нанести її безпосередньо на тіло, це допоможе вам прокинутися зранку.
2. Для полегшення головного болю Змішайте олію лаванди, м’яти і ромашки та прикладіть до скронь (ці олії володіють протизапальними і заспокійливими властивостями). Крім того, ефірна олія чорного перцю допомагає при головних болях, розширюючи кровоносні судини, тим самим знімає напруження і дозволяє крові вільно текти.
3. Для зменшення стресу Нанесіть ефірні олії під лінією росту волосся вздовж задньої частини шиї. Це також допоможе вашому тілу та розумові сфокусуватись. Ефірна олія іланг-ілангу, жасмину і лаванди допоможе знизити відчуття стресу, а базилік, розмарин і грейпфрут сприятимуть розумовій ясності. Їх, зокрема, можна використовувати, коли ви не вкладаєтеся в терміни з певною роботою, тому відчуваєте напруження, або сідаєте за кермо автомобіля.
4. Для пошуку натхнення Спробуйте нанести на маківку ефірні олії ладану, троянди, неролі (флердоранжу) або сандалу. Крапля ефірного масла на маківці може посприяти появі натхнення.
5. Для вільного дихання Аби полегшити дихання, потрібно нанести ефірні олії лаванди й евкаліпту або ванілі, лайму чи кориці вздовж ключиць.
Шановні слухачі Університету третього віку!


Для Вас є гарна новина!
Залишилось ще зовсім трохи часу щоб здійснити прогулянки на теплоході 




Дата: 23 вересня о 14:00 та 16:00
Відвідування теплоходу дозволено лише за таких умов:
1. Обов’язкова наявність захисної маски на обличчі і заборона на її знімання.
2. Дотримання соціальної дістанції у 1,5 метри, в черзі та приміщенні.
Для того щоб отримати квиток необхідно зателефонувати до Університету третього віку (контакти вказані нижче).
Цей квиток буде повністю безконтактним. Під час телефонної розмови Вам буде повідомлено номер безконтактного квитка і при вході до приміщення необхідно лише назвати його номер та пред’явити документ який посвідчує особу.
У зв’язку з тим, що в Україні продовжуються протиепідеміологічні заходи кількість безконтактних квитків обмежена.
З приводу квитків телефонуйте за номерами:
(056) 778-03-44,
(093) 134-46-69,
(099) 607-56-97,
(068) 753-71-71.
З ПН по ПТ з 9:00 до 18:00,
перерва з 13:00 до 14:00.
Памятайте! Якщо Ви відчуваєте симптоми грипу або ГРВІ, залишайтесь вдома та обов’язково зателефонуйте лікарю! Бережіть себе та оточуючих!
Квиток на теплоход можливо отримати лише раз у сезон!