Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

А чи знали Ви що правильне дихання можете заспокоїти і навіть лікувати?

dmitriy 04.07.2020 0 Comments
А чи знали Ви що правильне дихання можете заспокоїти і навіть лікувати?
Очищувальне дихання: три рази глибоко вдихніть і видихніть повітря, а видихаючи втретє, на короткий час затримайте дихання. Видихайте повітря через рот, склавши губи так, наче хочете свиснути. Під час видихання два рази по секунді затримайтесь, а тоді енергійно видихніть.
Дихати, щоб зосередитись: сядьте рівно, зробіть очищувальний цикл дихання, а потім дихайте за формулою 1 — 4 — 2. Наприклад, якщо на вдихання ви затратили 5 секунд, то потім слід затримати дихання на 20 секунд і видихати повітря впродовж 10 секунд. У такий спосіб у складні, відповідальні моменти життя легше досягнути контролю над думками, зосередитись.
Дихати, щоб позбутись болю: можна прилягти, якщо почуваєте себе погано. Дихайте ритмічно, думаючи про те, що ви наче видихаєте біль з себе, виштовхуєте його назовні. А вдихайте повітря якнайглибше, думаючи, що при цьому ви вбираєте в себе життєву силу, яка перемагає біль. Покладіть на хворе місце руку і уявіть, що з кожним видиханням вимітаєте з себе причини болю. Повторюйте це впродовж семи повних циклів дихання, потім зробіть очищувальне дихання. За якийсь час біль відступить.
Дихати, щоб заспокоїтись: вдихніть через ніс повітря якнайглибше і затримайте дихання на 10 секунд. Потім повільно видихайте, контролюючи швидкість виходу повітря з легень. Потім вдихніть 2-3 рази як звичайно, а тоді знову тричі повторіть попередню вправу. Ви відчуєте, що знову володієте собою.
Дихати, щоб стримати гнів: дихайте глибоко, затримуючи повітря в легенях і повільно видихаючи. Ця проста вправа допоможе відновити контроль над емоціями, утриматись від їх прояву. При цьому нейтралізується шкода від затамованих негативних емоцій, які призводять до багатьох захворювань, зокрема виразки шлунка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *