А чи знали Ви що правильне дихання можете заспокоїти і навіть лікувати?

А чи знали Ви що правильне дихання можете заспокоїти і навіть лікувати?
Очищувальне дихання: три рази глибоко вдихніть і видихніть повітря, а видихаючи втретє, на короткий час затримайте дихання. Видихайте повітря через рот, склавши губи так, наче хочете свиснути. Під час видихання два рази по секунді затримайтесь, а тоді енергійно видихніть.
Дихати, щоб зосередитись: сядьте рівно, зробіть очищувальний цикл дихання, а потім дихайте за формулою 1 — 4 — 2. Наприклад, якщо на вдихання ви затратили 5 секунд, то потім слід затримати дихання на 20 секунд і видихати повітря впродовж 10 секунд. У такий спосіб у складні, відповідальні моменти життя легше досягнути контролю над думками, зосередитись.
Дихати, щоб позбутись болю: можна прилягти, якщо почуваєте себе погано. Дихайте ритмічно, думаючи про те, що ви наче видихаєте біль з себе, виштовхуєте його назовні. А вдихайте повітря якнайглибше, думаючи, що при цьому ви вбираєте в себе життєву силу, яка перемагає біль. Покладіть на хворе місце руку і уявіть, що з кожним видиханням вимітаєте з себе причини болю. Повторюйте це впродовж семи повних циклів дихання, потім зробіть очищувальне дихання. За якийсь час біль відступить.
Дихати, щоб заспокоїтись: вдихніть через ніс повітря якнайглибше і затримайте дихання на 10 секунд. Потім повільно видихайте, контролюючи швидкість виходу повітря з легень. Потім вдихніть 2-3 рази як звичайно, а тоді знову тричі повторіть попередню вправу. Ви відчуєте, що знову володієте собою.
Дихати, щоб стримати гнів: дихайте глибоко, затримуючи повітря в легенях і повільно видихаючи. Ця проста вправа допоможе відновити контроль над емоціями, утриматись від їх прояву. При цьому нейтралізується шкода від затамованих негативних емоцій, які призводять до багатьох захворювань, зокрема виразки шлунка.