Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Вода – дарує життя! І це не новина для наших чарівних студентів Університету

dmitriy 29.08.2020 0 Comments
Вода – дарує життя! І це не новина для наших чарівних студентів Університету🤩
Але якщо у Вас немає можливості придбати фільтри або вже очищенну воду – не біда!
Ми підготували для Вас декілька способів очищення води у домашніх умовах ✅😀
💦1. Очищення води кип’ятінням
Під впливом високої температури відбувається стерилізація води, в якій знищується багато видів небезпечних бактерій, вірусів і збудників паразитарних захворювань. Крім того, кип’ячена вода стає м’якшою, в ній зменшується кількість вільного хлору і небезпечних для здоров’я елементів і сполук.
💦2. Відстоювання води
Даний метод очищення води передбачає відстоювання водопровідної води протягом 8 – 12 годин (саме стільки часу необхідно для випаровування хлору та інших летючих домішок).
💦3. Заморожування води
Заморожування – це простий і ефективний метод, що дозволяє не тільки очистити воду від солей та інших шкідливих сполук, а й підвищити її якість, збагативши киснем.
Користь талої води: виведення з організму холестерину і солей, зміцнення імунітету і підвищення опірності організму до різних захворювань, зниження ризику розвитку алергії, омолодження організму.
💦4. Очищення води активованим вугіллям Активоване вугілля – бюджетний, але при цьому ефективний засіб для очищення води, що абсорбує різні шкідливі домішки і неприємні запахи. Саме вугільними фільтрами оснащені побутові фільтри для очищення води.
💦5. Очищення води сріблом
Цей спосіб очищення води від бактерій, вірусів, хлорки та інших шкідливих речовин практикували багато поколінь наших предків.
Очистити воду сріблом просто – досить помістити будь-який виріб зі срібла в ємність з водою на 8 – 10 годин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *