Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Вода – дарує життя! І це не новина для наших чарівних студентів Університету

dmitriy 29.08.2020 0 Comments
Вода – дарує життя! І це не новина для наших чарівних студентів Університету?
Але якщо у Вас немає можливості придбати фільтри або вже очищенну воду – не біда!
Ми підготували для Вас декілька способів очищення води у домашніх умовах ✅?
?1. Очищення води кип’ятінням
Під впливом високої температури відбувається стерилізація води, в якій знищується багато видів небезпечних бактерій, вірусів і збудників паразитарних захворювань. Крім того, кип’ячена вода стає м’якшою, в ній зменшується кількість вільного хлору і небезпечних для здоров’я елементів і сполук.
?2. Відстоювання води
Даний метод очищення води передбачає відстоювання водопровідної води протягом 8 – 12 годин (саме стільки часу необхідно для випаровування хлору та інших летючих домішок).
?3. Заморожування води
Заморожування – це простий і ефективний метод, що дозволяє не тільки очистити воду від солей та інших шкідливих сполук, а й підвищити її якість, збагативши киснем.
Користь талої води: виведення з організму холестерину і солей, зміцнення імунітету і підвищення опірності організму до різних захворювань, зниження ризику розвитку алергії, омолодження організму.
?4. Очищення води активованим вугіллям Активоване вугілля – бюджетний, але при цьому ефективний засіб для очищення води, що абсорбує різні шкідливі домішки і неприємні запахи. Саме вугільними фільтрами оснащені побутові фільтри для очищення води.
?5. Очищення води сріблом
Цей спосіб очищення води від бактерій, вірусів, хлорки та інших шкідливих речовин практикували багато поколінь наших предків.
Очистити воду сріблом просто – досить помістити будь-який виріб зі срібла в ємність з водою на 8 – 10 годин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *