Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Декілька цікавих фактів про мобільні телефони

dmitriy 19.06.2020 0 Comments
Декілька цікавих фактів про мобільні телефони:
1. Продуктивність будь-якого сучасного телефона, в тому числі і вашого, перевищує сумарну потужність всіх комп’ютерів, використаних NASA для розрахунків і управління висадкою людини на Місяць в рамках програми “Аполлон”.
2. У Японії 90% телефонів випускаються в корпусі, що захищає від вологи, тому що японська молодь не розлучається з ними навіть у ванні і під душем.
3. Страх втратити свій мобільний телефон або позбутися зв’язку називається номофобією. Цей термін з’явився в 2010 році в дослідженні, присвяченому звичкам користувачів мобільного зв’язку. Приблизно половина опитаних зізналися, що турбуються, коли втрачають свій мобільний телефон, у нього закінчується заряд батареї або гроші на рахунку або він перебуває поза зоною досяжності.
4. Найуспішнішим телефоном у світі є Nokia 1101. З моменту його появи в 2003 році було продано більше 250 мільйонів пристроїв, що є рекордом не тільки серед мобілок, а й серед електронних гаджетів взагалі. Зараз модель знята з виробництва.
5. Метання мобільних телефонів є популярним видом спорту у Фінляндії, Бельгії та деяких інших країнах. На чемпіонаті світу з цієї дисципліни, який відбувся у 2014 році, був встановлений новий світовий рекорд — 110,42 метра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *