Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

ДЛЯ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ЗАПУСТИЛИ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З ОЗДОРОВЧОЇ ГІМНАСТИКИ

dmitriy 13.05.2020 0 Comments
ДЛЯ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ЗАПУСТИЛИ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З ОЗДОРОВЧОЇ ГІМНАСТИКИ ?‍♀️
Під час загальнодержавного карантину для слухачів Університету третього віку у Дніпрі розпочався унікальний телевізійний проєкт – «50+ Прості уроки».
За його допомогою можна навчатися не виходячи з дому.
Для глядачів – лекції з психології, українознавства, агрономії, правознавства та комп’ютерної грамотності тощо.
Відтепер у рамках проєкту виходитимуть відеоуроки зі спортивно-оздоровчої гімнастики.
«Для підтримки фізичного та психологічного здоров’я слухачів Університету третього віку ми запроваджуємо спортивно-рухові програми онлайн.
Фізичні вправи у них розраховані спеціально для людей поважного віку. Тренування транслюватимуться на базі каналу «Дніпро ТV». Це ще один напрям онлайн-навчання, яке було запроваджено під час карантину.
Уже відзнято понад 40 занять різних напрямів, що викладаються для слухачів УТВ, а також тих, хто прагне поповнити свої знання.
Тож закликаємо всіх долучатися до онлайн-навчання», – сказав директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.
Заняття проводитимуть професійні тренери. Вправи та їхній темп підбиратимуться з урахуванням вікових особливостей глядачів. Тривалість тренування – 30 хвилин.
«Заняття, які ми наразі записуємо, побудовані на основі класичної гімнастики з додаванням вправ з різних видів фітнесу. Це найбільш ефективний метод оздоровлення людей будь-якого віку. Темп тренування ми трохи уповільнили, аби глядачі встигали робити вправи та розуміли техніку їх виконання.
Щоб ефект від гімнастики був відчутним, потрібно регулярно займатися.
Почати можна з трьох разів на тиждень», – пояснила завідувачка кафедри гімнастики Придніпровської державної академії фізкультури і спорту Юлія Борисова.
Довідка. Відеоуроки транслюють на каналі «Дніпро ТV» у будні з 7:00 до 8:00, повтори – у вихідні з 7:00 до 8:00 та з 22:00 до 23:00.
Також заняття можна переглянути на youtube.
Після завершення загальнодержавного карантину проєкт «50+ Прості уроки» не припинять. Він буде продовжений для маломобільних груп мешканців міста, які не можуть відвідувати заняття: вони матимуть прекрасну можливість вивчати дисципліни онлайн. Проєкт «50+ Прості уроки» буде корисним не тільки слухачам Університету третього віку, а і всім дніпрянам, які перебувають на карантині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *