Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Екологічний батл серед двох поколінь

dmitriy 05.10.2021 0 Comments

Вперше у Дніпрі відбувся екологічний батл серед двох поколінь – школярів, які представляють учнівське самоврядування та представників соціального проєкту «Університету третього віку».
Учасники батлу відстоювали звання кращого покоління у двох етапах гри:
1. Вікторина Kahoot на екологічну тематику;
2. Конкурс на креативну екосаморобку зі сміття.
В першому етапі батлу перемогу одержали лідери шкіл нашого міста, а ось в другому етапі лідерство отримали учасники Університету третього віку. Тому батл закінчився дружньою нічиєю.
Головною темою заходу була важливість сортування сміття.Сьогодні молоде та старше покоління довели свою не байдужість до екології міста. Це питання стосуються кожного, бо життєве середовище у нас спільне.
В Україні поступово зростає обізнаність та готовність людей сортувати сміття, але багато хто не має підтримки в цьому – система роздільного збору та вивезення сміття налагоджена далеко не всюди. Важливо не купувати вироби та продукти одноразового використання або непотрібні вироби. Поламані речі можна ремонтувати, одяг – зашивати, а не викидати, оскільки вони згодяться на дачі або під час праці у полі, в гаражі чи інших роботах. Слід навчитися повторно використовувати все, що можливо. Наприклад, зворотній бік використаних аркушів паперу – для чернеток, порожню тару – для зберігання продуктів або чогось іншого, старі тканини – для ганчірок. Залишки їжі та інші органічні рештки, скошену на подвір’ї траву та опале листя можна використовувати для виготовлення з них компосту. І цей перелік можна розширювати. Адже відповідальне ставлення до екології та економія природних ресурсів – важлива світова тенденція, від якої ми не маємо права стояти осторонь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *