Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

З чого починається творчість?

dmitriy 04.07.2020 0 Comments
З чого починається творчість?
Багато речей у житті робляться абсолютно інтуїтивно, часто поза правилами і шаблонами, іноді всупереч громадській думці. А тому підтримку добре шукати в книгах, які невипадково потрапляють до рук.
Не варто розділяти людей на представників творчих і нетворчих професій – ми всі творці. Творці свого життя, своєї професії, своєї справи. Саме ми визначаємо ті важливі моменти, які формують наше життя. Ми їх створюємо. А хтось вважає за краще чекати, щоб вони відбулися. Ми всі народжуємося з натхненням жити і творити, воно всередині нас. Але в якийсь момент чомусь шукаємо його навколо.
Як утримати натхнення?
Щоб натхнення ніколи не залишало вас, наповнюйте своє життя яскравими подіями. «Створюйте визначальний момент, який проведе розділову лінію між Старим Ти і Новим Ти», – йдеться в книзі «Сила моментів» («The Power Of Moments») братів Чіпа і Дена Хизів. Автори розповідають про незвичайні моменти, які змінюють наше життя і нас самих, про те, як їх організувати і як ними користуватися. Саме в цій книзі я знайшла підтвердження моєї філософії життя – немає більшого натхнення, ніж натхнення змінювати себе і своє життя.
Тому знайти натхнення – це знайти себе, практикувати сміливість і мужність відкривати себе заново. Перш за все – для себе самого і, звичайно ж, для інших. Як то кажуть, variety is the spice of life – зміни надають гостроту життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *