Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Корисні властивості грейпфрута: 10 доведених фактів?

dmitriy 21.07.2020 0 Comments

Корисні властивості грейпфрута: 10 доведених фактів?

1. Джерело вітамінів. ?
Грейпфрут містить майже половину добової норми вітаміну С, завдяки чому широко використовується в якості натурального імуннопідтримуючого продукту. Крім того, вітаміни в грейпфруті представлені рідкісним Р і незамінним А.

2. Природний антидепресант.?
Ефірні масла грейпфрута допомагають боротися зі стресом. Аби підвищити працездатність і настрій, достатньо почистити руками один свіжий плід. Аромат подарує бадьорість і легкість.

3. Засіб від «поганого» холестерину.?
Ці лікувальні властивості грейпфрута були детально вивчені в Єврейському університеті в Єрусалимі. Науково доведено, що пектин дозволяє виводити з організму холестерин. З цією метою лікарі рекомендують їсти плоди з насиченою рожевою м’якоттю, в яких пектину в рази більше, ніж у світлих плодах.

4. Допомога травленню.?
Користь грейпфрута для травлення криється у великій кількості рослинних волокон, які стимулюють роботу кишечника. Його рекомендують в профілактичних цілях при хронічних закрепах.

5. Прекрасний антиоксидант.
Антиоксиданти допомагають зберігати молодість і здоров’я організму. До таких диво-продуктів відносяться і грейпфрути. Каротиноїди, а також нарингенин в плодах ефективні в боротьбі з багатьма недугами.

6. Підтримка серця і судин.❤️
Грейпфрути містять багато калію, а це головний помічник у підтримці здоров’я серця і судин. Його рекомендують в профілактиці атеросклерозу і серцевої недостатності.

7. Протидіабетичний фрукт.?
Сучасним дослідникам вдалося на практиці довести унікальну властивість грейпфрутів знижувати рівень інсуліну в крові. Вся справа в антиоксиданти нарингенин, який підвищує чутливість організму до інсуліну. В результаті фрукт допомагає підтримувати вагу і цукор в нормі.

8. Профілактика гепатиту С.?
У наукових лабораторіях світу провели ряд випробувань, і виявилося, що нарингенин на 80% знижує поширення вірусу гепатиту С. Поки ці дослідження знаходяться ще на вивченні, але позитивний результат вже підтверджено.

9. Поліпшення стану крові.?
Поряд з печінкою і гранатовим соком сучасні лікарі рекомендують при недокрів’ї вживати грейпфрут. Корисність полягає в утриманні все тих же антиоксидантів і каротиноїдів.

10. Ефект при схудненні.?
Грейпфрутовий дієти – це не міф. «Райські плоди» дійсно відіграють чималу роль в гонитві за бажаної фігурою. Крім властивостей поліпшувати травлення і виводити «шкідливий» холестерин, цей цитрусовий допомагає контролювати апетит. Хто б міг подумати, але всього 1-2 часточки здатні розбудити смакові рецептори і знизити бажання з’їсти величезну тарілку «некорисних» смачненького. Правда, без дотримання загальної дієти і здорового раціону всі старання будуть марними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *