Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Корисні речовини які містяться в вишні ?

dmitriy 16.07.2020 0 Comments
Корисні речовини які містяться в вишні ?
У цих злегка кисленьких ягідках міститься багато кумаринів – речовин, що знижують поріг згортання крові і попереджають утворення холестеринових бляшок на стінках судин. Користь вишні полягає ще й у тому, що вона зміцнює всю кровоносну систему організму. Якщо у вас є якісь проблеми з судинами або капілярами, вам обов’язково треба вживати цю ягоду в їжу. Дуже корисно пити сік з вишні. Великий вміст вітамінів B1, B6 і С разом із залізом, міддю і магнієм дають чудовий ефект при лікуванні недокрів’я і інших захворювань, пов’язаних з системою кровотворення. Її сік відмінно поєднується з великою кількістю вітаміну С, і вона посилює його дію, тим самим ще більше стимулюючи імунну систему.
Вишню використовують для поліпшення моторики травних залоз, так як вона є хорошим стимулятором секреторної функції шлунку, підшлункової залози, жовчного міхура.
Корисні властивості вишні полягають так само в її здатності знищувати шкідливі бактерії і не давати їм розмножуватися при хворобах. З метою вивчення антибактеріальних властивостей вишні, був якось проведений експеримент, який показав, що вишневий сік вбиває дизентерійну і кишкову палички менше ніж за одну годину. Це відбувається тому, що у вишні містяться антиціаніди, які мають виражену антисептичну дію.
Використання вишні в народній медицині
Використовують вишню і в народній медицині: як жарознижувальні, протизапальні і антибактеріальні ліки. Відомо, що корисні речовини витягують не тільки з її плодів, а й з різних частин самого дерева – листя, коріння, стовбура. Наприклад, зі смоли роблять ліки для лікування шлунку, відвар з листочків і гілочок допомагає при хронічних коліках і атонії кишечника. Подрібнене насіння з кісточок вишні допомагають при подагрі як примочок. Плодоніжки вишні мають сильну сечогінну дію, тому відвар з плодоніжок приймають при гіпертонії. Він також допомагає при маткових кровотечах. У медичних цілях також використовується і кора вишневого дерева, відвар з неї допомагає при ревматизмі, неврозах, схильності до судом. Віджатий вишневий сік або маски зі свіжих розчавлених вишень – дуже ефективний засіб для догляду за жирною шкірою обличчя, він стягує пори, освіжає шкіру, позбавляє від прищів.
Алергікам, як відомо, заборонено їсти ярко забарвлені плоди – от тільки до вишні це не відноситься.
Далеко не кожен знає, що вишня, коли її їси – впливає на якості нашої особистості, а точніше наш характер. Вона сприяє збільшенню в людині почуття оптимізму, спокою і уявіть ніжності, а завдяки цьому з’являється гармонія з навколишнім світом.
Всіх корисних якостей вишні просто не перелічити, простіше сказати – її треба їсти!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *