Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Круглий стіл з представниками Університетів третього віку

dmitriy 26.04.2020 0 Comments
22 квітня відбувся круглий стіл в режимі онлайн-конференції з представниками Університетів третього віку з 19 регіонами України.
Ініціаторами круглого столу виступили:
1. Міжнародна асоціація університетів третього віку (м. Тулузи, Франція)
2. ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра» (м. Київ)
3. ГО «Університет третього віку» (м. Луцьк)
Темою конференції стало актуальне питання у цей час «Можливості онлайн технологій в розвитку Університетів третього віку».
В ході конференції було обговорено безліч питань, такі як, розвиток міжнародного партнерства, навчання в умовах онлайн та віддалена робота у команді.
Кожен регіон поділився своїм досвідом роботи на час карантину.
А Університет третього віку у м. Дніпро став одним із перших хто започаткував лекційні та практичні заняття у режимі онлайн, за самими актуальними напрямками для слухачів УТВ нашого міста, це такі як, агрономія, психологія, у тому числі психологія відносин у сім’ї під час карантину, питання правознавства, здоровий спосіб життя, основи роботи зі смартфонами та комп’ютером, декілька груп вже пройшли онлайн курси з українознавства і це тільки початок.
Також на круглому столі обговорювали питання участі Університету третього віку нашого міста в соціальному проєкті для літних людей 5 континентів.
Формою такого міжнародного спілкування будуть міжнародні онлайн конкурси УТВ.
Для участі в конкурсі необхідно обрати направлення вашої роботи (направлень можна обирати декілька, так само як і кількість робіт)
1. Вірш на тему «Люди літнього віку і мистецтво жити за будь-яких обставин». В тому числі й не римовані форми вірша.
2. Картина або малюнок на будь-якій основі та будь-яким інструментом. На тему «Люди літнього віку і мистецтво жити за будь-яких обставин».
3. Маєте талант рукоділля? Ви можете приєднатись до цієї категорії й створити будь-що на Ваш розсуд.
4. Спів. Виконайте або напишіть пісню про Університет третього віку, яка може стати наступним офіційним гімном університету.
5. Фотографія спортивних досягнень. Знайдіть чи зробіть фото вашої спортивної діяльності та допишіть декілька коментарів щодо ваших успіхів.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету яку ви знайдете на фейсбуці Університету третього віку.
https://www.facebook.com/UTVdp/
В анкеті вказати: прізвище та ім’я, країна яку Ви представляєте, ваша електронна адреса та студентом якого саме університету Ви є + фото або відео ваших робіт. Заявку з роботами відсилати на електронну адресу: 14soczah.roz@gmail.com
Детальна інформація за телефоном:
063 80 65 278
ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 25 ТРАВНЯ 2020 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *