Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Поговоримо про користь води

dmitriy 25.08.2020 0 Comments
Поговоримо про користь води?
Про значення води для організму людини можна і треба говорити багато! ?
Цій темі присвячено величезну кількість статей та рекламних публікацій як у друкованих виданнях, так і в Інтернеті. Саме вода «відповідальна» за більшу частину обмінних процесів у нашому організмі. Крім регулярного вживання, має значення, звісно, також якість води.
Користь води для життя людини
Вода є найважливішою складовою усіх клітин людського організму. Саме вода займає велику частину об’єму кожного органу. Наприклад, у крові міститься 90% води, у мозку – 85%, м’язах – 75%, печінці – 65%, кістки містять 28% води, а жирова тканина – 25%. За участю води в тілі людини протікають усі хімічні реакції.
Спрага слугує показником кризового стану – серйозного зневоднення організму, і він б’є тривогу. Якщо організм не отримує достатньої кіль­кості рідини, він починає працювати в режимі економії. Насамперед він намагається забезпечити рідиною найважливіші органи: нирки, печінку, серце, легені та мозок. І для цього необхідну рідину він витягає зі шкіри, кишечника, суглобів, тим самим позбавляючи їх можливості нормально функ­ціонувати.
Печінка. Завдяки нормальному водному балансу печінка витрачає менше часу на переробку відходів і робить це якісно, тобто запобігає розвитку різних захворювань.
Нирки. Коли людина п’є достатньо води, нирки виводять зайву рідину з сечею, а разом з нею й усі шкідливі речовини. Якщо води в організмі недостатньо, нирки заощаджуватимуть її і затримуватимуть шлаки в організмі.
Усі шкідливі речовини, які потрапляють у кров, «утилізує» лімфа. Лімфа збирає мертві клітини та інші відходи, доставляє їх у лімфатичні вузли, де вони фільтруються, а потім вирушають на переробку до печінки й нирок. А справлятися з цією відповідальною справою лімфі допомагає нормальний водний баланс.
Суглоби. Артрит доставляє страждання багатьом людям, але мало хто знає, що причиною цієї хвороби часто-густо є хронічне зневоднення організму. У здоровій хрящовій тканині міститься велика кількість води, вона виконує роль мастила, аби суглоби не терлися один об одний. Якщо організм піддається хронічній нестачі рідини, то суглоби серйозно ушкоджуються, що призводить до артриту.
Достатня кількість води істотно знижує й навантаження на серце (розріджуючи кров, вода в рази зменшує ризик виникнення інфаркту), зменшує ймовірність розвитку інфекційних захворювань, виводить токсини та покращує стан шкіри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *