Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Поговоримо про психологію налагодження та підтримку дружніх стосунків.

dmitriy 24.06.2020 0 Comments

Поговоримо про психологію налагодження та підтримку дружніх стосунків.

Дивовижно, але факт. Далеко не кожен уміє бути хорошим другом. І, на жаль, навчитися цьому буває не так-то просто. Але ось кілька простих і дієвих порад, які допоможуть Вам з легкістю знаходити нових друзів і підтримувати найкращі стосунки із друзями давніми.

1. Будь відкритим до товаришування з новою людиною. Іноді, знайомлячись із новими людьми, ми поспішаємо з висновками, вирішуючи, що нам ця людина з тієї іншої причини не цікава. Але ж кожен з нас абсолютно унікальний, у кожного є свій склад і своя історія, навіть якщо це не помітно під час першого знайомства. Дати можливість новому знайомому або знайомій продемонструвати свої особливості – означає зробити перший крок до дружніх стосунків.
2. Проявляй доброту і повагу. Доброзичливість у ставленні до друзів – це не винагорода за те, що вони роблять щось хороше, а просто знак, що ти сам(а) – хороша людина.
3. Звільняйся від негативу. Погодься, що проводити час із дотепними, доброзичливими, «легкими на підйом» людьми набагато приємніше, ніж постійно(!) вислуховувати нескінченні скарги, ниття і розмови про те, що життя жахливе. Твої друзі – це ті, хто викликає повагу, захоплення і гордість, роблять твоє життя яскравішим і цікавішим. Не дозволяй втягувати себе у відчай і безпросвітну тугу!
4. Вчися відпускати людей. Якщо ти бачиш, що твоє спілкування з другом або подругою поступово сходить нанівець, що вам вже не хочеться разом проводити час, швидше за все це означає, що прийшов час припиняти ваші стосунки. Так буває, і зовсім необов’язково, що хтось із вас у чомусь провинився, просто у будь-якої історії людських стосунків, як правило, є початок і є кінець.
5. Підтримуй своїх друзів. У важких ситуаціях друзі, зазвичай, стають одне для одного рятівним колом. Але твоя увага, добрі слова, похвала не менш важливі для зміцнення дружби, навіть у тих випадках, коли привід для похвали здається тобі зовсім незначним. Підтримка близької людини – цей той чарівний вітамін, який дає сили жити.
6. Не будь перфекціоністом. Людина – це унікальна комбінація найрізноманітніших якостей, як хороших так і поганих. Недоліки твоїх друзів – це теж частина їх характеру, без яких вони, можливо, були б зовсім інакшими, так що навчися сприймати і приймати не тільки сильні, але й їхні слабкі сторони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *