Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Поради коли набрякають ноги!

admin 10.08.2022 0 Comments

☝️Найчастіше, влітку у багатьох набрякають ноги.🦵 Така проблема може виникати з низки причин.

Як же можна зняти набряк та вирішити цю проблему?

✅Тривале сидінняЯкщо довго сидіти або стояти на одному місці – це може спричинити застій крові та уповільнення кровообігу. Особливо коли жінка сидить в улюбленій позі – закинувши ногу на ногу. Рекомендуємо всім, хто має сидячу роботу або потребує тривалого перебування на ногах, кожні 2-3 години робити хоча б невелику розминку.

✅Порушення водного балансу У спекотні дні ми споживаємо більше води, ніж потрібно. Однак надлишок води відкладаеться в організмі, особливо у м’яких тканинах. Як швидко зняти набряк ніг, якщо він з’явився через це? Все дуже просто – обмежте споживання напоїв. Важливо дотримуватися правильного водного балансу – а це 30 мл на 1 кг ваги людини. Порахувати скільки потрібно випивати води або іншої рідини в день зовсім не складно.

✅Надмірне вживання солі Набряк ніг також може призвести до надмірного споживання солі. Давно відомо, що сіль утримує в організмі рідину. Тому порушується водний баланс та з’являються неприємні набряки ніг. Що робити у цьому випадку? Лікарі рекомендують стежити за кількістю солі, яку ви споживаєте. Нормою вважається не більше 1 чайної ложки на добу для дорослої людини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *