Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Поради, як допомогти собі у важкі часи

admin 19.04.2022 0 Comments

Психолог Національної гвардії України виділив 9 коротких і найактуальніших порад, як саме у цей час тримати свій розум “холодним”:

✅1. ДОПОМАГАЙТЕ ІНШИМ. Якщо ви бачите, що людина знаходиться в негативному психоемоційному стані, то постарайтесь заспокоїти її, по можливості вивести з панічного стану.

✅2. СПІЛКУЙТЕСЯ З ІНШИМИ ЛЮДЬМИ. Розширюйте знайомства, допомога сторонніх ніколи не завадить.

✅3. ПРОДОВЖУЙТЕ ВЧИТИСЯ. Не забувайте розширювати світогляд своїх знань, якщо ви знаходитесь у безпечному місці – пригадайте своє хобі та, за можливості приділіть цьому час, це допоможе мозку переключити увагу.

✅4. БУДЬТЕ ФІЗИЧНО АКТИВНИМИ. Це можуть бути або звичайні вправи, волонтерство чи робота по господарству. Фізична активність допомагає тримати організм в тонусі та відволікає від негативу.

✅5. УВАЖНО СТАВТИСЯ ДО СВОЇХ ДУМОК І ПОВЕДІНКИ. Не нагнітайте ситуацію, можливо біля вас є діти, яким потрібно показувати приклад волі та витривалості.

✅6. НЕ ВИТРАЧАЙТЕ СВОЮ ЕНЕРГІЮ НА НЕГАТИВ. Під час війни енергетичні втрати організму просто колосальні, якщо ще її витрачати в пустоту, то це може призвести до негативних психоемоційних станів та порушень психічного здоров’я.

✅7. ПРИДІЛЯЙТЕ БІЛЬШЕ УВАГИ РІДНИМ. Не забувайте про близьких людей. По можливості регулярно їм телефонуйте, якщо ж такої можливості немає, то не втрачайте надію, в жодному разі не панікуйте, намагайтесь думати про щасливе майбутнє.

✅8. НЕ ВІРТЕ ІНФОРМАЦІЇ З НЕНАДІЙНИХ ДЖЕРЕЛ. Зараз попри активні бойові дії йде також велика інформаційна війна, тож не варто слухати та вірити провокаційним заявам чи публікаціям. Слідкуйте лише за офіційними джерелами, які визначені законодавством України.

✅9. І НАЙГОЛОВНІШЕ – ПАМ’ЯТАЙТЕ , ЩО ВОДА ЦЕ ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ. Звертайте увагу на потреби організму, тому намагайтеся регулярно вживати 1,5-2 літри води на добу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *