Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Програма «Безпечне місто»

dmitriy 29.07.2020 0 Comments
Ви в безпеці✅!
В нашому місті встановлено понад 1500 тисячі камер спостереження! ?
Це програма «Безпечне місто» затверджена вона була у 2016 році. З того часу у Дніпрі було розпочато створення системи відеоспостереження. ?
В рамках реалізації заходів Програми були реалізовані вже три етапи створення Системи відеоспостереження.
?На І етапі у 2017 році було встановлено 350 оглядових камер.
?На другому етапі будівництва у 2018 році до Системи були підключені ще 399 камер, більша частина яких «навчена» виконувати спеціалізовані аналітичні функції ,вперше у нашому місті були задіяні камери нового типу.
?При реалізації третього етапу створення Системи у 2019 році було встановлено ще 471 камера.
Досить важливим здобутком у розбудові Системи відеоспостереження в рамках реалізації заходів Програми «Безпечне місто» було створення власного спеціалізованого Ситуаційного центру ДМР. Зараз у ньому постійно працюють 12 операторів, представників правоохоронних органів та структурних підрозділів Дніпровської міської ради. ??‍♀️
Головні завдання ситуаційного центру: стежити за ситуацією в місті та практично миттєво комунікувати зі спец службами, також центр має прямий зв’язок з екіпажами патрульної поліції, які здійснюють чергування в місті.
Один із засобів комунікації Ситуаційного центру з містом – додаток Waze, до якого Ситуаційний центр Дніпра приєднався в квітні 2019. Ми в країні єдині, хто це зробив! ??
Ви можете бути спокійні за свою безпеку і безпеку Ваших близьких! ?
Дніпро – найкраще! ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *