Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Процедура надання адресної матеріальної допомоги з міського бюджету Дніпра

dmitriy 19.08.2020 0 Comments
Процедура надання
адресної матеріальної допомоги з міського бюджету Дніпра. ?
Матеріальна допомога за кошт міського бюджету може надаватись лише раз на рік і лише тим громадянам, які опинились у складній життєвій ситуації. Кошти не надаються на вирішення соціально-побутових проблем та на оплату житлово-комунальних послуг. ?
Це такі ситуації, коли людина захворіла, в її помешканні сталася пожежа, або сталося інше стихійне лихо, внаслідок якого здоров’ю, майну чи житлу громадянина завдано збитків. А також при інших надзвичайних обставинах, що об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність людини та її родини і наслідки яких вона не може подолати самостійно. ?
Матеріальну допомогу з бюджету міста з початку 2020 року отримали більше 5600 мешканців Дніпра на загальну суму майже 14,5 млн. грн.
Аби отримати матеріальну допомогу слід зібрати необхідний пакет документів.
Серед обов’язкових: копії паспорту та ідентифікаційного коду, оригінали довідок про дохід заявника та членів його родини, склад сім’ї або зареєстрованих у будинку чи квартирі осіб, а також в разі потреби оригінал документів від медичного закладу. Також необхідно подати заяву зі згодою на обробку персональних даних. Заяву та необхідний пакет документів мешканці міста можуть принести як особисто і також надіслати поштою за адресою: просп. Д. Яворницького, 75.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *