Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Підбірка цікавих фактів про Україну

dmitriy 24.07.2020 0 Comments
Підбірка цікавих фактів про Україну, що допоможуть Вам краще презентувати свою країну для гостей із зарубіжжя, адже нам насправді є чим пишатися.
??
Наша країна набагато цікавіша ніж здається!
1. Станція метро «Арсенальна» у Києві — найглибша у світі, і вона йде під землю на 105 метрів. Станцію побудували однією з перших, в 1960 році, у безпосередній близькості від будівлі парламенту. За деякими даними, у тунелях біля «Арсенальної» є таємні сховища для політичної верхівки.
2. Одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень — це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів.
3. Найкоротша головна вулиця, але в той же час одна з найширших і мальовничих — вулиця Хрещатик у столиці України Києві. Її довжина усього 1225 метрів.
4. На Україні, у містечку Рахів, в оточенні мальовничих Карпат, знаходиться географічний центр Європи.
5. Украінска мова зайняла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою у світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія і побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році.
6. Перша гасова лампа винайдена у Львові у 1853 р і в цьому ж році в одному з Львівських госпіталів була проведена перша операція при гасовій лампі.
7. Українский духовий інструмент «Трембіта» — найдовший музичний духовий інструмент у світі.
8. Українському поетові Тарасу Шевченко встановлено близько 1200 пам’ятників по всьому світу. Більшість із них знаходиться на західній Україні.
9. Україна — це найбільша з країн, що повністю знаходяться в Європі.
10. Запорізька Січ — суспільно-політична та військово-адміністративна організація українського козацтва — по праву вважається одним з перших демократичних утворень у світі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *