Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Скажемо НІ вандалізму!

dmitriy 04.07.2020 0 Comments
З метою отримання максимально повного уявлення про сучасний стан та основні тенденції поширення вандалізму в Україні ми проаналізували єдині звіти про кримінальні правопорушення за останні п’ять років.
Так, якщо в 2014 році в м. Дніпро було вчинено 2193 акти вандалізму, що становить 0,45% від усіх зареєстрованих правопорушень, то в 2019 – 1763, тобто 0,33%. Однак, слід зауважити, що офіційна статистика об’єктивно не спроможна відобразити реальний рівень поширення вандалізму в місті, оскільки значна частина актів вандальної поведінки кваліфікується за такими загальними статтями, як крадіжка або хуліганство. І хоча проаналізовані офіційні статистичні дані дали змогу з’ясувати рівень поширення й динаміку вандалізму за останні п’ять років, але водночас наведених даних недостатньо для того, щоб отримати цілісну картину сучасного вітчизняного вандалізму міста Дніпра.
Для забезпечення дієвого запобігання вандалізму у світі необхідно сприяти захисту суспільної моральності. Аналіз законодавства зарубіжних країн показав, що злочини, пов’язані з вандалізмом, супроводжуються вчиненням різних діянь, передбачених певними розділами кримінальних законів, щоправда якщо не закріплено єдиного складу вандалізму. У цьому контексті зауважимо, що вандалізм в нашому місті почав знижати свій рівень лише тому що міська влада одразу ліквідує всі вчинені акти вандалізму, та відновлює усі зіпсовані предмети нашого міста.
Тому кожному з нас треба починати з себе, бережіть майно яке облаштовувалось роками для комфорту населення нашого міста.
Скажемо НІ вандалізму!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *