Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Скільки води потрібно пити людям літнього віку?

dmitriy 26.08.2020 0 Comments
Скільки води потрібно пити людям літнього віку? ?
Люди літнього віку дуже вразливі до дефіциту води. В умовах, коли організм перебуває в стані фізіологічного старіння, він потребує особливої уваги. Дегідратація не є «нормальним» проявом процесу старіння.? ?
Якщо ми витрачаємо води більше, ніж вона надходить до організму – це означає, що розвивається дегідратація.
Для запобігання цьому, найпершим сигналом у організмі людини проявляється відчуття спраги, яке свідчить про необхідність поповнити запаси рідини.?
На жаль, у людей похилого віку система «дефіцит рідини в організмі – відчуття спраги – вживання води» не працює так ефективно, як у людей більш молодого віку. Це обумовлено тим, що з віком в організмі людини відбуваються зміни в структурі рецепторів.
Таким чином, люди літнього віку можуть не відчувати спрагу при дефіциті рідини в організмі, це ставить їх під загрозу розвитку дегідратації при недостатньому вживанні води.?
Недостатнє вживання води спричиняє порушення когнітивних функцій та погіршує настрій: хворі відчувають важкість при спробі сконцентрувати увагу, вони можуть втрачати пильність та здатність до запам’ятовування.?
Пацієнти літнього віку не повинні довіряти своїм відчуттям спраги, а взяти собі за звичку вживати 1700 – 2500 мл води на добу, яка повинна надходити з різних джерел: напоїв та їжі. ??

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *