Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Сьогодні ми розкажемо Вам про декілька найкрасивіших місць нашого міста

dmitriy 09.06.2020 0 Comments
Сьогодні ми розкажемо Вам про декілька найкрасивіших місць нашого міста ?
Набережна
До початку 1960-х років місто ніби відверталося від річки: уздовж Дніпра йшли нескінченні склади і заводи, місць відпочинку практично не було, а річка використовувалася лише як транспортна артерія. Проте сьогодні все виглядає зовсім інакше. Берег Дніпра зміцнений широкою набережною, що являє собою довгу магістраль у більш ніж 23 км.
Набережна відома не тільки в Україні, оскільки вона вважається найдовшою в Європі.
Також набережна є чудовим місцем для звичайної прогулянки, оскільки з неї відкривається неймовірний краєвид на човни та кораблі, що курсують по воді. А ще набережну оточують зелені парки та фонтани. До речі, одним з відомих фонтанів є «живий» Фонтан-лебідь, встановлений за декілька метрів від берега. Він може змінювати режими роботи, «махати крилами» й обертатися. А за повної потужності висота його центрального струменя досягає аж 50 м. Захопливе видовище.
Спасо-Преображенський кафедральний собор
У кожному великому місті височіє собор. Дніпро теж має свій – величний і гарний Спасо-Преображенський. Собор почав діяти 1835 року, на його зведення витратили аж 48 років. Будівля виконана в стилі типового класицизму, що досить вдало доповнює загальну архітектурну картину міста. Варто сказати, що пам’ятне місце має нелегку історію. Проте ні революції, ні війни не змогли його знищити. В його стінах і дотепер проходять богослужіння, а територія біля собору є прекрасним місцем для прогулянок.
Монастирський острів
Тут розташована велика паркова зона з чудовими оглядовими майданчиками. На острові є свій водоспад, акваріум з прісноводною рибою. На правобережній частині острова розміщені стоянки для човнів, яхт і катерів. З іншого боку острова можна знайти затишні пляжі, де влітку зручно засмагати, а в інші пори року насолоджуватися прекрасним краєвидом на Дніпро.
Парк ім. Лазаря Глоби
Цікаво провести час у Дніпрі можна також і на території парку Глоби. Тут росте 8000 дерев і понад 2000 кущів різних видів. Прогулюючись серед мальовничих місць парку, то тут, то там натикаєшся на різні цікаві скульптури. У центрі парку в оточенні плакучих верб розташоване чудове озеро, в якому живуть чорні та білі лебеді. Посеред озера на кам’яному п’єдесталі видніється скульптура одного з найвідоміших і найулюбленіших літературних героїв – Маленького Принца. Якщо просто прогулянок парком буде недостатньо – на території працюють численні атракціони та розваги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *