Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Сьогодні поговоримо про правильний порядок прибирання в домівці.

dmitriy 04.07.2020 0 Comments
Сьогодні поговоримо про правильний порядок прибирання в домівці.
Кількість вірусів і бактерій, які містяться в приміщенні, при прибиранні знижується в рази, але нерідко найголовніші місця скупчення мікроорганізмів обходяться стороною, тому при видаленні пилу варто дотримуватися певного порядку:
• Вологому прибиранню повинне передувати сухе – приберіть все сміття і витріть пил сухою тканиною з усіх поверхонь, де вона зібралася, пропилесосьте підлогу, килими та м’які меблі.
• Протирати предмети інтер’єру слід зверху вниз – спочатку пил видаляється вологою тканиною з люстр, полиць, шаф, картин. Після цього витирають середній рівень приміщення – столи, двері, вимикачі, підвіконня. Дзеркальні і скляні поверхні залиште на самий кінець прибирання – пил осідає на них швидше за все. Ми рекомендуємо проводити вологе прибирання зі спеціальними засобами для миття підлоги, які відмінно очищають поверхні від пилу, бруду та алергенів і володіють дезинфікуючими властивостями.
• При необхідності м’які меблі можна обробити спеціальними засобами, що очищують, а корпусні меблі поліролью, яка містить антистатик і запобігає швидкому осіданню пилу на поверхні.
• Кухня, санвузол і ванна кімната прибираються з використанням миючих засобів, призначених для видалення специфічних забруднень в цих приміщеннях.
• Завершує вологе прибирання миття підлоги в напрямку від найвіддаленіших куточків до виходу. Коридори і передпокій слід мити в останню чергу, тому що в них міститься найбільша кількість бруду і пилу.
Для того щоб дотримуватися вірного порядку складіть план прибирання і дотримуйтесь його – прибирання буде виконане швидко, а у вірусів не залишиться шансів на поширення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *