Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Декілька цікавих фактів про старість.

dmitriy 25.04.2020 0 Comments
Декілька цікавих фактів про старість.
Знання мов продовжує молодість.
Науково доведено, що поліглоти старіють повільніше, ніж люди, які вільно володіють тільки рідною мовою.
Людина починає старіти в 27 років.
Таку заяву зробили вчені з університету Вірджинії. Дослідники спостерігали за добровольцями у віці від 18 до 60 років і зробили висновок: пік мозкової активності притаманний людям у віці 22 років. До 27 років психічне здоров’я, а також швидкість мислення сповільнюються. У 37 років людина відчуває труднощі із запам’ятовуванням, а в 42 роки просторова візуалізація і аргументація значно менше, ніж у 22-річних досліджуваних.
Старі люди дихають повільніше, ніж молоді.
Науково доведено: кисень зберігає молодість і продовжує людське життя. Людям пенсійного віку, втім, як і молодим, корисні прогулянки на свіжому повітрі.
Сміх продовжує життя.
Це загальновизнаний факт. Оптимісти живуть довше, ніж песимісти. Гарний настрій підвищує імунітет, а також сприяє злагодженій роботі усіх органів. У результаті людина рідше хворіє і краще переносить будь-які порушення у функціонуванні організму.
З віком зростання людини зменшується.
Остеопат Гевін Берт вважає, що скелет досягає максимальної висоти до тридцятирічного віку. З цього моменту починається поступовий процес стиснення кісток. До 70 років зріст людини може зменшитися на 5-10 сантиметрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *