Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Топ 5 цікавих фактів про мобільні телефони

dmitriy 07.08.2020 0 Comments
Топ 5 цікавих фактів про мобільні телефони?
?Відповідно до опублікованої у 2013 році доповіді ООН, число власників мобільних телефонів значно перевищує число людей, що мають туалет. Шість із семи мільярдів людей мають стільникові телефони, але лише 4,5 мільярди живуть в гідних санітарно-гігієнічних умовах.
?Метання мобільних телефонів є популярним видом спорту у Фінляндії, Бельгії та деяких інших країнах. На чемпіонаті світу з цієї дисципліни, який відбувся у 2014 році, був встановлений новий світовий рекорд — 110,42 метра.
?Найуспішнішим телефоном у світі є Nokia 1101. З моменту його появи в 2003 році було продано більше 250 мільйонів пристроїв, що є рекордом не тільки серед мобілок, а й серед електронних гаджетів взагалі. Зараз модель знята з виробництва.
?Страх втратити свій мобільний телефон або позбутися зв’язку називається номофобією. Цей термін з’явився в 2010 році в дослідженні, присвяченому звичкам користувачів мобільного зв’язку. Приблизно половина опитаних зізналися, що турбуються, коли втрачають свій мобільний телефон, у нього закінчується заряд батареї або гроші на рахунку або він перебуває поза зоною досяжності.
?У Японії 90% телефонів випускаються в корпусі, що захищає від вологи, тому що японська молодь не розлучається з ними навіть у ванні і під душем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *