Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Українська мова проти війни.

admin 05.04.2022 0 Comments

Після широкомасштабного вторгнення Росії в Україну чимало людей вирішили перейти на українську .Але де знайти гарні курси?

✅Є спеціальна, безкоштовна мовна група підтримки. Долучитися можна щодня об 11:00. Ось тут усі подробиці (https://l.facebook.com/l.php…)

✅ Львівський національний університет імені Івана Франка пропонує вдосконалити навички використання української за допомогою власного безплатного онлайн-курсу «Українська мова: основи успішної комунікації». До занять можуть приєднатися всі охочі, незалежно від віку та рівня освіти. Щоб отримати інформацію та зареєструватися, зверніться або у Viber за номером +380 67 995 90 96, або напишіть на адресу: anna_hushchak@ukr.net.

✅ МІОК НУ «Львівська політехніка» у співпраці з Департаментом освіти та науки Львівської ОДА започаткували розмовний клуб «Говорімо українською!». Під час онлайн-зустрічей на платформі ZOOM усі охочі матимуть можливість поспілкуватися на цікаві теми, завдяки чому зможуть подолати мовний бар’єр. Участь у клубі безкоштовна. Зустрічі відбуваються двічі на тиждень. Для реєстрації переходьте за цим посиланням (https://forms.gle/Vsu1fGz6ZWFoy1kAA).

✅ У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка започаткували курси української мови (https://www.facebook.com/…/a.17056622…/3193054724286307/) для внутрішньо переміщених осіб. Навчання тривають онлайн у групах, до яких входять до 25 осіб. Навчання безкоштовне й до курсу можуть долучитися всі охочі. Щоб приєднатися, заповніть форму за посиланням (http://docs.google.com/…/1FAIpQLScTlNkUSYPY…/viewform…).

✅ В Ужгороді Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради спільно з Управлінням освіти міськради запустив освітній проєкт для всіх охочих вивчити українську мову або вдосконалити свої навички. Заняття тривають офлайн — у навчальних закладах міста, де тимчасово проживають переміщені особи. До лекцій можна під’єднатися також онлайн. Щоб зареєструватися на курс, заповніть форму за посиланням (http://docs.google.com/…/1FAIpQLSelzRWsouxP1wi…/viewform).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *