Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

У Дніпрі встановили 156 «розумних» інформаційних табло на зупинках електротранспорту

dmitriy 29.07.2020 0 Comments
У Дніпрі встановили 156 «розумних» інформаційних табло на зупинках електротранспорту. ?
Завдяки реформі децентралізації місто має додатковий ресурс для створення інформаційних послуг. Таке завдання перед транспортниками ставить мер Дніпра Борис Філатов. Інформаційні табло – це одна зі складових глобального проекту «Електронна диспетчерська.?
Є проблема у процесі реалізації – знайти вільне електроживлення для інформаційних табло. Вони потребують стандартної напруги у 220 вольт. Тож було ухвалено технічне рішення: інвертувати напругу контактної мережі 600 вольт у 220. Роботи тривають. Паралельно відбувається налагодження програмного забезпечення.??
На інформаційному табло відображається час, температура повітря, номер маршруту електротранспорту, його кінцеві зупинки, а також через скільки хвилин прибуде тролейбус чи трамвай. ⏰
В онлайн-режимі відстежується місцезнаходження електротранспорту, система вираховує середню швидкість та відображає, через скільки приблизно приїде транспорт на цю зупинку. Крім цього, інформаційне табло має функцію зворотного зв’язку з пасажирами: диспетчер може надіслати їм і заздалегідь підготовлені повідомлення, і написані в режимі онлайн. Це можуть бути повідомлення про аварії або зміни у графіку руху електротранспорту. Диспетчер може приблизно прописати, за скільки буде відновлено роботу у звичному режимі. Якщо проблема глобальна – запропонувати пасажирам альтернативні види транспорту.??
Зараз майже на всьому електротранспорті встановлені GPS-трекери, необхідні для функціонування «розумних» табло. Інформація з транспортних засобів зчитується системою кожні 5 секунд. Якщо електротранспорт різко змінює швидкість або робить непередбачену зупинку – відбувається додаткове зчитування координат. Кожні 10 секунд дані передаються на сервер. Сервер з базою даних збудований на базі комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт». Жодні інші компанії не були залучені. З цього сервера відбувається трансляція на систему візуалізації для диспетчерів, щоб вони бачили все на мапі.
Тож наше місто – розумне місто! ✅

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *