Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

У ДНІПРІ ДЛЯ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ПРОВОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ З ПЛЕЙСТИКУ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

dmitriy 09.07.2020 0 Comments
У ДНІПРІ ДЛЯ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ПРОВОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ З ПЛЕЙСТИКУ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ
У Дніпрі слухачі Університету третього віку продовжують проводити літнє спортивне дозвілля на свіжому повітрі. Так, 9 липня у парку ім. Лазаря Глоби життєлюби з 8-ї ранку займалися китайською гімнастикою плейстик. Заняття тривало близько години.
«На подібні тренування люди приходять у першу чергу для спілкування та реалізації мрій. Не даремно у нас існує такий слоган – нереалізовані мрії молодості. Окрім цього, на заняттях вони отримують заряд позитиву та укріплюють фізичний стан», – розповіла спеціалістка управління з питань розвитку соцзахисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Юлія Довгалюк.
Викладачка плейстику Маргарита Буравова зазначила, що подібні заняття дуже корисні для людей золотого віку.
«За основу ми взяли китайські комплекси, які були розроблені їхніми фахівцями. Вправи м’яко діють на усі органи, суглоби і розроблюють увесь організм. Таким чином зникають усі скутості, і люди почувають себе добре. Цей вид гімнастики не травматичний та не має протипоказань», – додала Маргарита Буравова.\
Дніпрянка Галина Ляськовська розповіла, що Університет третього віку відвідує від самого його відкриття: «Для мене це спілкування з новими людьми, а не сидіння у чотирьох стінах. Також я маю можливість відкривати для себе щось нове. Як, наприклад, сьогодні у мене перше заняття з плейстику. Хоч я трохи втомилась, але почуваю себе добре».
Для Тетяни Третьяк відвідування занять в УТВ – це проведення дозвілля з користю. Вона вже майже рік є його слухачкою і цим дуже задоволена: «Дякую нашому меру Борису Філатову за цей соціальний проєкт, за можливість людям мого віку активно та цікаво жити».
Містянка Катерина Дружко від самого початку відвідує Університет третього віку і вважає, що це дуже гарно для самотніх людей.
«Тут завжди можна зустріти своїх однодумців. Щодо занять китайською гімнастикою, то вона мені допомагає розвивати все тіло, а також тренувати пам’ять. Окрім цього, дуже зручно, що заняття організовують так, що кожному із слухачів зручно добиратися на них із дому», – зазначила Катерина Дружко.
Джерело:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *