Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

У ДНІПРІ СЛУХАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ВИВЧАЮТЬ АНГЛІЙСЬКУ ОНЛАЙН

dmitriy 22.05.2020 0 Comments
У ДНІПРІ СЛУХАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ВИВЧАЮТЬ АНГЛІЙСЬКУ ОНЛАЙН
Під час карантину у Дніпрі слухачі Університету третього віку навчаються дистанційно по відеоуроках з різних напрямів, у тому числі і з англійської мови. Так, дистанційні заняття проводяться за допомогою платформи «Zoom», підключитися до якої слухачі можуть з комп’ютера, планшета або смартфона. У цьому допомагають викладачі школи іноземних мов «Шервуд» і співробітники університету.
Навчають життєлюбів англійської, починаючи з алфавіту і до складних речень. Теми занять завжди актуальні. Наприклад, як заповнити анкету персональних даних, як доїхати до місця призначення чи дізнатись у перехожих правильну адресу; правила етикету, висловлювання думок тощо. І все це англійською мовою.
«Слід пам’ятати, що карантин не привід ставити бар’єри до навчання та нових захоплень. Різні напрями та індивідуальний підхід до кожного – ось головний ключ до успіху в засвоюванні знань», – зазначає спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Юлія Довгалюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *