Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Фейк чи правда?

admin 08.06.2022 0 Comments

У Дніпрі стартувала серія тренінгів з медіаграмотності для студентів Університету третього віку. Під час занять учасникам розкажуть, як не вестися на провокації та не дати себе деморалізувати, а також як користуватися соціальними медіа безпечно. 

«Вікова категорія Університету третього віку є найбільш вразливою до різних фейків та інформаційних атак, зазвичай люди елегантного віку сприймають всю отриману інформацію дуже серйозно. Тож ми разом із Ситуаційним центром розробили серію тренінгів, під час яких хочемо навчити їх протистояти інформаційним атакам та відрізняти правду від брехні», – зазначила завідувачка сектору планування заходів управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Маргарита Прядка. 

Перший тренінг присвячено основам медіа, а саме, як створюється та подається інформація та як її правильно використовувати. За словами директорки КП «Інфо-рада-Дніпро» Альони Чуєвої, володіти саме такими основами медіаграмотності сьогодні потрібно усім – і дітям, і дорослим.

«Для людей елегантного віку навички критичного мислення є також необхідністю в умовах воєнного стану, адже агресивні інформаційні атаки з боку ворога супроводжуються великим масивом дезінформації, яка має на меті дестабілізувати людей, тиснути на них психологічно. Такі маніпуляції, якщо не сприймати інформацію критично, можуть призводити до панічних атак, поганого самопочуття, викривлення дійсності. Тож наше завдання – аби люди елегантного віку не реагували на фейки та менше хвилювались», – зазначила Альона Чуєва.  

До першого тренінгу приєдналось 30 осіб елегантного віку. Серед них і Надія Лебідь. Жінка каже, завдяки Університету третього віку навчилась основ користування смартфоном, комп’ютером та інтернетом, тож для неї знайти якусь інформацію не є проблемою. Але розрізняти правду від неправди – цього бажає навчитись. 

«Я не дуже вмію відсіювати непотрібну інформацію та аналізувати її, тому вирішила долучитись до цього тренінгу. Адже під час війни та й у мирний час основи медіаграмотності дуже важливі, тож сподіваюсь, що після таких тренінгів я з легкістю буду розуміти де фейк, а де правда», – зазначила пані Надія. 

Долучитись до серії тренінгів з медіаграмотності ще можна, вільні місця є. Записатись можна за номерами: 093 134 46 69, 068 753 71 71, 093 264 50 34 та 099 607 56 97 (вайбер).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *