Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Цікаві факти про землю

dmitriy 21.07.2020 0 Comments
Цікаві факти: ?
1. Найбільше людей народжується у вівторок. Найменше в суботу та неділю. ?
2. Якщо акваріум із золотою рибкою довго тримати в приміщенні без світла, то її золотистість пропаде без сліду, і вона стане просто білою. ?
3. Лимон містить більше цукру ніж полуниця. ?
4. У 1999 році групі вчених під керівництвом Лене Вестергаард Хау вдалося знизити швидкість світла до 17 м/с, а потім, через 2 роки, та ж група дослідників повністю зупинила світло, правда, всього лише на декілька часток секунди. Нагадаємо, швидкість світла – майже 300 000 000 м\с. ✨
5. Рис в дійсності не потребує в такій великій кількості води. Але оскільки він може рости в таких умовах, а бур’яни не можуть, то вода є природним захистом від них. До речі, рисом харчується більше половини населення всієї земної кулі. ?
6. Мурахи сплять по 8 хвилин кожні 12 годин. Причому активність мозку робочих мурах залишається на досить високому рівні навіть під час сну. ?
7. Переможцем конкурсу «Найпопулярніше слово у світі» стало «ОК». ?
8. Компанії «Кока-кола» довелося потрудитися, щоби продавати свою продукцію в Китаї. Китайці вимовляли її назву, як «Кекукела» (кусай пуголовка з воску) і не дивно, що мало хто хотів купувати такий дивний напій. Кращі художники різних напрямків билися над написанням назви «Кока-кола» китайською мовою. 40 тис. варіантів було відкинуто. Перемогла назва «Коку Коле», що перекладається, як «щастя в роті». ?
9. В середньому, людина засинає протягом 7 хвилин. ?
10. 90% жінок після входу в універмаг повертають праворуч. ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *