Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Чому не варто палити суху траву і листя!

dmitriy 09.07.2020 0 Comments
Чому не варто палити суху траву і листя.
Викиди у повітря шкідливих для здоров’я хімічних сполук, зокрема діоксинів
Під час згоряння однієї тонни рослинних залишків, у повітря вивільняється приблизно 9 кг (!) мікрочастинок диму, до складу якого входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук.
Наприклад, з тліючого листя й трави, без доступу кисню, виділяється бензопірен, що здатен викликати онкологічні захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.
Ось коротка довідка про діоксин:
Потрапивши в організм людини, діоксин довгий час зберігається в ньому завдяки своїй хімічній стійкості і здатності поглинатися жировими тканинами, в яких він і відкладається. Період напіврозпаду діоксину в організмі людини – 7-11 років!
Короткочасна дія на людину високих рівнів діоксину може призвести до патологічних змін шкіри, а також до змін функції печінки. Тривала дія призводить до ушкодження імунної системи, нервової системи і ендокринної системи.
При згорянні поліетиленового пакету в повітря вивільняється до 70 різноманітних хімічних сполук, більшість з яких отруйні для людини. Саме вони стають причиною дертя в горлі та кашлю.
Щільний чорний дим від тління пластикового сміття містить канцерогенні поліциклічні вуглеводні. При горінні гуми утворюється канцерогенна сажа і оксиди сірки, що викликають респіраторні захворювання.
І головне – пам’ятайте! Спалювання трави та інших відходів несе непоправну шкоду здоров’ю населення та екології міста.
Бережіть себе і оточуючих!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *