Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Ще одна схема шахраїв ! Шановні учасники проєкту будьте обережні та бережіть себе 💙💛

admin 14.05.2022 0 Comments

У Телеграмі з’явився фейковий чат-бот “Дія”, який пропонує українцям отримати 3 тисячі гривень за програмою єПідтримка до 20 травня. До редакції Vgorode звернулися читачі, які зіткнулися новим видом шахрайства. Невідомі створили фейковий чат-бот “Дії” у Телеграмі та пропонують оформити виплату 3 тисяч гривень нібито як допомогу від держави. Користувачам пропонують зайти та подати оформити заявку із зазначенням своїх даних.

Команда “Дії” попереджає, що всі онлайн-послуги, що стосуються виплат, можна отримати лише на порталі та у додатку “Дія”. Якщо невідомі пропонують отримати грошову допомогу через чат-бот, це шахрайська схема.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАМ НАПИСАЛИ ШАХРАЇ: не переходьте за посиланнями; скаржтеся або заблокуйте зловмисника; нікому не передавайте дані про банківські картки та рахунки. Також українцям рекомендують попередити своїх знайомих та близьких про новий вид шахрайства у Мережі. Офіційну інформацію щодо грошової допомоги від держави можна знайти на сайті https://groshi.edopomoga.gov.ua/. Держслужба спеціального зв’язку та захисту інформації (Держспецзв’язку) також попереджає про появу в Мережі фейкового чат-бота є Підтримка, який обіцяє державну допомогу ВПО. Після тексту із пропозицією допомоги користувачам пропонують перейти на імітований чат-бот, який веде на фейкову сторінку “ПриватБанку”.

Держава не має відношення до цього чат-боту та не рекомендує передавати свої дані шахраям. Усі офіційні виплати допомоги від України здійснюють лише через додаток “Дія”. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *