Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Що таке психологічний вік❓

admin 12.08.2022 0 Comments

Що таке психологічний вік❓

Психологічний вік — це кількість років, які можна приписати людині відповідно до її способу думок і поведінки. Психологічний, чи ментальний, вік які завжди дорівнює паспортному.

Наприклад, молодші підлітки нерідко поводяться і мислять як юнаки і дівчата, що вже сформувалися.А люди віком за 60, захоплені гаджетами, соцмережами, подорожами, у плані поведінки можуть бути схожими на 30-річних.Навіщо визначати психологічний вікВід того, скільки вам ментальних років залежить безліч цілком фізичних речей.

Так, є дослідження, які встановлюють цікавий зв’язок: чим молодшим почувається людина, тим міцніше його здоров’я, краще пам’ять і здібності до навчання. І навіть довше життя.

Щоправда, вчені ще сперечаються, що тут причина, а що слідство.Можливо, гарне самопочуття та швидкий розум випливають із юного психологічного віку. А може, все навпаки: людина суб’єктивно почувається молодшою ​​лише тому, що в неї довго зберігаються прекрасне здоров’я і міцна пам’ять.

Як би там не було, інформація про те, наскільки ви молоді в психологічному плані, може прояснити деякі моменти у вашому самопочутті. До того ж, психологічний вік коригується.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *