Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Що таке QR-код?

dmitriy 07.08.2020 0 Comments
Що таке QR-код??
QR-код (від англ. quick response — швидкий відгук) – це винайдений близько двадцяти років тому в Японії двовимірний штрих-код, який дозволяє кодувати будь-яку інформацію – текст, веб-посилання, номер телефону та багато чого іншого. QR-код візуально представлений у вигляді чорно-білого квадрату, що нагадує лабіринт. В одному QR-коді можна зашифрувати: 7089 цифр, 4296 символів (у тому числі кирилицею), 1817 ієрогліфів. Код може містити будь-яку текстову комбінацію, що складається з цифр і символів.?
Головною перевагою QR-коду над звичайним штрих-кодом є можливість сканування звичайною камерою смартфона та великий обсяг інформації, що кодується. ?Готовий QR-код являє собою зображення в форматі JPG, яке можна розмістити на своєму веб-ресурсі, опублікувати в соціальній мережі, роздрукувати на будь-якій поверхні (папір, футболка, чашка, пластик тощо) та повісити на стіні чи дошці або просто відкрити на своєму смартфоні та показати іншим.?
Способи використання?
Серед основних можна назвати оплату товарів і послуг населенням азіатських країн. У Китаї майже всі оплачують покупки за допомогою вбудованих можливостей багатофункціонального додатка WeChat. З його допомогою оплачуються товари на касі, презентують подарунки через коди (у китайців дуже поширені так звані “червоні конверти”) і навіть подається милостиня міським жебракам. А також використовуються для прямого посилання на будь-який сайт.✉️
Як зчитувати??
Програм для зчитування QR-кодів надзвичайно велика кількість, а тому писати про ті чи інші немає сенсу, тим більше, що в більшості сучасних смартфонів «вшита» програма зчитування QR-кодів (наприклад, програма «Сканер» в Xiaomi), а функцію розпізнавання цих кодів мають інші популярні додатки (наприклад, Viber). Але якщо програми для зчитування QR-коду немає, необхідно увійти в магазин додатків (для Andriod – Play Market, для iOS – iTunes).??

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *