Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Як позбутись старого жиру на кухонному начинні?

dmitriy 25.06.2020 0 Comments
Практично будь-яка господиня хоча б раз стикалася з проблемою старого жиру на кухонному начинні, це може бути забута в духовці сковорідка або деко, або тарілка з-під шашликів на дачі, що залишилася з минулого сезону. Так чи інакше, такий посуд дуже важко відмити за допомогою звичайних засобів, миючі гелі та порошки не справляються з таким складним завданням. Але все ж є кілька способів, які дозволять очистити поверхню улюбленого начиння від жиру і нагару в домашніх умовах, не пошкодивши його.
Сода і лимонна кислота
Ці компоненти можна знайти на будь-якій кухні, вони завжди зберігаються про запас не тільки на випадок виготовлення кулінарних шедеврів, а й для видалення всіляких плям і запахів. Крім своєї ефективності цей спосіб може похвалитися безпекою як для дітей, так і для дорослих, так як він не робить негативного впливу на дихальні шляхи.
Забруднений посуд необхідно намочити теплою водою, після чого посипати всю поверхню сумішшю з однакового обсягу харчової соди і лимонної кислоти. Ці компоненти вступлять в хімічну реакцію з жиром, в результаті чого через кілька хвилин на поверхні посуду утворюються грудочки. Їх потрібно буде просто видалити вологою ганчіркою, після чого для закріплення результату помити посуд звичайним способом. Цей метод добрий тим, що не потрібно надавати агресивного впливу на посуд, зокрема, не потрібно із зусиллям терти його, тому поверхня залишиться в цілості й схоронності.
Гірчичний порошок
За допомогою цього засобу, на перший погляд, неможливо відмити посуд від жиру і нагару, але гірчицею користувалися ще наші бабусі, і вона зарекомендувала себе як ефективна миюча речовина.
Гірчиця підходить навіть для видалення стійкого старого жиру.
Є кілька способів очищення посуду від жиру і нагару за допомогою цього порошку. Якщо вам потрібно позбутися від забруднень на сковороді, її необхідно попередньо прогріти, щоб жир розтопився, потім вилити його і протерти її сухою гірчичним порошком.
Через 15 – 20 хвилин очищену сковороду слід промити великою кількістю холодної води. Якщо постраждало іншо кухонне начиння, допоможе замочування в розчині гірчиці, для цього потрібно помістити брудний посуд у велику ємність, залити її доверху водою і додати трохи гірчичного розчину. У такому стані потрібно залишити начиння на півгодини, а потім відмити його звичайним способом, жир з легкістю піде.
Сода і оцет
Цей метод більш дбайливо ставиться до тендітного начиння, тому його можна використовувати, щоб відмити каструлі, тарілки або столові прилади. Харчова сода змішується в рівних пропорціях з 9-им оцтом.
Після цього почнеться хімічна реакція, в результаті якої утворюється паста. Їй потрібно буде обробити всю забруднену поверхню і залишити посуд в такому стані на 15 – 20 хвилин. Після цього всі забруднення легко видаляються жорсткою стороною губки для посуду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *