Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД АЛЕРГІЇ НА КАРАНТИННІ РОСЛИНИ У ПОВАЖНОМУ ВІЦІ

dmitriy 19.06.2020 0 Comments
ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД АЛЕРГІЇ НА КАРАНТИННІ РОСЛИНИ У ПОВАЖНОМУ ВІЦІ
У Дніпрі триває сезон цвітіння карантинних рослин. Цей час особливо неприємний для мешканців, які страждають від алергії. Про те, як вберегтися та зменшити вплив недуги, особливо для людей поважного віку, розповіла під час брифінгу 18 червня спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Юлія Довгалюк.
«На алергію наразі страждає багато людей, немало серед них людей поважного віку. Останнім варто краще берегти себе, особливо під час сезонного цвітіння карантинних рослин. Щоб зменшити вплив алергенів на організм можна дотримуватися таких рекомендацій: на вулиці захищати очі, промивати ніс солоною водою та умивати обличчя; вуличний одяг обробляти вологою тканиною, щоб зняти з нього пилок. У період цвітіння по змозі скоротити час перебування на вулиці або виходити ввечері. В оселі щоденно робіть вологе прибирання, приділяючи особливу увагу підвіконням і вікнам, порогу. Якщо робите провітрювання, покладіть біля вікна вологу тканину. При алергії рекомендовано дотримуватися дієти. Окрім обмеження у продуктах харчування, треба мінімізувати контакт з побутовою хімією, яку краще тимчасово замінити дитячим милом», – розповіла Юлія Довгалюк.
Також вона зазначила, що у разі погіршення стану здоров’я не варто займатися самолікуванням, краще звернутися до лікаря.
Джерело:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *