Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

ЯК І КОЛИ МОЖНА ПОБАЧИТИ ЗОРЕПАД ПЕРСЕЇДИ⭐️✨

admin 11.08.2022 0 Comments

Зорепад Персеїди – це метеоритний дощ, одне із найкрасивіших космічних явищ, яке повторюється щороку в середині серпня. Як повідомили у Дніпровському планетарії, спостерігати пік метеорного потоку Персеїди можна буде у ніч з 12 на 13 серпня. Очікується до 160 падаючих “зірок” на годину. У цю ніч метеорити буде чітко видно і побачити їх можна буде неозброєним оком.

Спостерігати за Персеїдами зазвичай починають з 11 години вечора за місцевим часом. Робити це краще у місці подалі від великих міст, де мало штучного освітлення. Після півночі інтенсивність потоку, як правило, наростає і досягає максимуму до 04:30 ранку. Шукати сузір’я Персея варто у північній частині неба – трохи нижче і ліворуч від сузір’я Кассіопеї, яке за формою нагадує букву W. Цей потік утворений хвостом комети Свіфта-Туттлі. Комета пролетіла, а “сміттєвий” шлейф залишився.

У нього, мов у річку, щороку входить Земля, обертаючись навколо Сонця. Метеорний потік рухається від сузір’я Персея, звідси і назва – Персеїди. © https://dp.vgorode.ua/ukr/news/sobytyia/a1215987-jak-i-koli-mozhna-pobachiti-zorepad-persejidi?fbclid=IwAR0sVYPYRuLBz7eJL5anfJIuem3syUbZQl5QZ8Ss7y3qAsXbYrv6SQv33CU

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *