Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

✨Осінні екотренди: про спалювання листя, пакетований чай і шуби

admin 17.10.2022 0 Comments

✨Осінні екотренди: про спалювання листя, пакетований чай і шуби.
🌧Щороку в осінню пору в боротьбі з хандрою ми починаємо одягатись тепліше, пити зігріваючі напої, робити трендові фото для соціальних мереж.
🌏Але що стоїть за нашими «осінніми звичками» з точки зору екології?
🍂Спалювання листя
Це чинить надзвичайно велику шкоду нашому середовищу.При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. З димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.
Додаткова проблема полягає в тому, що з листям як правило горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери.
☕️Пакетований чай
Правильний фільтр-папір виготовляється з натуральних волокон абаки, такий матеріал повністю органічний, але це коштовна сировина. Прагнучи зменшити вартість, виробники намагаються максимально замінити волокна абаки. Тому зазвичай зустрічається наступний склад: натуральне деревне волокно, термопластикове волокно, волокно абаки. Переробити такий матеріал вкрай важко і коштовно, бо він складається зі змішаних матеріалів.
🦙Еко-шуби
На думку експертів, штучне хутро надає максимум негативного впливу на екологію принаймні двічі: один раз на стадії його виробництва, другий раз – утилізації. Справа в тому, що основні виробники “фейк-хутра” знаходяться в Китаї, де, на відміну від Європи або США, екологічні нормативи менш сувоі і контроль за їх виконанням не настільки жорсткий. “У випадку зі штучним хутром взагалі вкрай важко говорити про гниття. Адже домінуючу роль в їх складі грає пластик, який під час зберігання і механічних ударів не розкладається, а його мікрочастинки потрапляють в землю”, – констатують багаточисельні дослідження.
♻️Пропонуємо Тобі дотримуватися корисних екологічних звичок цієї осені, не піддаватися поганому настрою, відмовлятися від штучних матеріалів, віддаючи перевагу натуральним, а те що замінити не вдається – приносити до нас.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *