Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

❗️ПРОГАНЯЙЄМО ОСІННЮ ХАНДРУ ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО

admin 26.10.2022 0 Comments

😉Найліпша профілактика – нові заняття і захоплення, які, на доважок, допоможуть розкрити додаткові грані своєї особистості
✅Плануйте свій день
Ніщо не вносить стільки хаосу і дисбалансу в наше життя, як безлад вдома, на робочому місці і в голові. Тому намагайтеся максимально організувати та планувати свій день. Записуйте поточні завдання в щоденник, відзначайте, що вдалося виконати, а що залишаєте на завтра чи зовсім скасовуєте. Щоразу, коли ви ставите «галочку» навпроти запланованого завдання, рівень дофаміну обов’язково підіймається.
✅Висипайтеся
Здоровий повноцінний сон неоціненний в будь-яку пору року. Встановіть собі режим сну і неспання, і намагайтеся вчасно лягати спати. Лягайте до півночі, цей час найкорисніший для відновлення організму. Якщо ви страждаєте нічним недосипом, компенсуйте нестачу сну денним відпочинком.
✅Займайтеся спортом
При виборі виду спорту варто керуватися загальним рівнем фізичної підготовки й вродженим темпераментом. Як показує практика, спокійним миролюбним людям тайський бокс підходить так само погано, як агресивним – бадмінтон чи гольф.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *