Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

10 золотих правил поливу

dmitriy 15.07.2020 0 Comments
10 золотих правил поливу ?
Правило № 1: забезпечуйте рівномірне зволоження. ?
Більшість рослин потребують рівномірного зволоження. Однак незначне висихання ґрунту перед поливом стимулює зростання коренів рослин.
Правило № 2: поливайте рідше, але ретельно?
Для клумб достатньо одного або двох поливів на тиждень: краще поливати рідше й більшою кількістю води, ніж часто, але невеликою кількістю води.
Правило № 3: поливайте пізно ввечері або рано вранці?
Якщо поливати прохолодну землю ввечері чи вночі, випаровується менше води, ніж із гарячого ґрунту вдень. Окрім того, усі рослини зможуть вдосталь насититися водою до початку жаркого дня.
Правило № 4: листя має залишатися сухим ?
Зволоження листя може призвести до його ураження. Якщо залишити листя вологим на ніч, на ньому може розвинутися така хвороба, як бура плямистість. Якщо намочити листя на сонці, на ньому можуть з’явитися невеликі сліди опіків (краплі води діють як запалювальне скло).
Правило № 5: точно визначайте необхідну для поливу кількість води ?
Полив вважається достатнім, коли вода проникає вглиб ґрунту й добре зволожує корені. Якщо води замало, вона покриває лише верхній шар ґрунту. Полив у достатньому обсязі є особливо важливим для сільськогосподарських культур, врожайність яких сильно залежить від того, чи підтримується ґрунт у рівномірно зволоженому стані.
Правило № 6: наливайте велику кількість води частинами ?
Необхідно почекати деякий час, щоб вода просочилась в ґрунт. Щоб дорогоцінна волога не розтікалася дарма, краще наливати її в кілька заходів.
Правило № 7: поливайте рівномірно та розподіляйте потік☔️
Якщо лити воду постійно в одне місце, це може призвести до одностороннього розвитку кореня і, як наслідок, поганого засвоєння поживних речовин із ґрунту. Тому завжди лийте воду навколо рослини, рівномірно розподіляючи по всій поверхні поливу.
Правило № 8: використовуйте воду для поливу ощадливо?
Витрачайте під час поливу рівно таку кількість води, яка є необхідною. Контролювати витрату води набагато простіше за допомогою автоматичної зрошувальної системи з датчиком вологості ґрунту. Цей датчик можна розмістити в будь-якому місці – на клумбі, на балконі або на газоні.
Правило № 9: не допускайте надмірного зволоження?
Надмірна кількість води перекриває доступ повітря до кореневої системи рослини – корені відмирають через брак кисню в ґрунті.
Правило № 10: використовуйте якісний, багатий на глину ґрунт?
Ґрунт, збагачений мінералами, що містяться в глині, має кращу здатність до розширення, а значить, вода довше утримується та рівномірніше розподіляється в такому ґрунті. Під час вологого літа й взимку забезпечуйте належний дренаж, щоб не допустити надмірного зволоження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *