Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

Фестиваль серед слухачів соціального проекту «Університет третього віку» – «З Україною в серці»

admin 10.07.2019 0 Comments

Фестиваль серед слухачів соціального проекту «Університет третього віку» – «З Україною в серці»

15 червня в Дніпрі пройшов масштабний фестиваль серед слухачів соціального проекту «Університет третього віку» – «З Україною в серці». Суботнім ранком у парку ім. Шевченка зібралися більше тисячі слухачів. У цей вихідний слухачі найбільшого в Україні Університету третього віку готові ділитися своїми вміннями та енергійним настроєм із усіма охочими.

На фестивалі можна було послухати виступи хорових колективів – ветеранів міста, позмагатися в шахи, подивитися виставки народної творчості, прийняти участь у різноманітних майстер – класах та побачити здобутки Університету третього віку.

На фестиваль завітав і міський голова Борис Філатов. «Емоції справді переповнюють. Така кількість відкритих сердець, добрих слів. За останні роки ми змогли охопити нашими програмами понад 8 тисяч містян поважного віку. Для мене як міського голови ця програма важлива. Ми допомагаємо людям знаходити спілкування, брати участь в освітніх проектах. Показуємо в нинішні важкі часи те, що влада – не відчужена від суспільства. Ви можете самі побачити, наскільки добре люди сприймають, люди вдячні. Це те мале, що ми можемо дати людям, трудовому подвигу та роботі яких ми зобов’язані славою нашого прекрасного міста на Дніпрі», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.


Наймасштабнішою подією фестивалю стала музично – спортивна хода. Слухачі елегантного віку, найстаршим із яких більше 80 років, влаштували динамічну ходу з танцювальними елементами. Всі рухи підбирали відповідно до фізичних здібностей. Учасники ходи пройшли також низку тренувань. Втім більшість вже має такий досвід, адже торік вони стали рекордсменами в категорії наймасовіший танцювальний флешмоб серед людей поважного віку. Парковою алеєю пройшлися також прихильники скандинавської ходи да китайської гімнастики плейстік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *