Активне життя

29 Тра
By: admin 0 2

3-те місце на ХІ Міжнародній олімпіаді Університетів третього віку «Третій вік на старт» в Польщі

Сьогодні слухачі Університету третього віку з Дніпра повернулися з ХІ Міжнародної олімпіади Університетів третього віку «Третій вік на старт», яка пройшла у  місті Лази (Республіка Польща).

Слухачі Університету в збірній команді України зайняли 3-те командне місце, в командному заліку слухачі взяли 18 медалей.

В ХІ Міжнародній спортивній олімпіаді Університетів третього віку «Третій вік на старт» взяли участь близько 70 команд з Польщі, України й Австрії: півтори тисячі учасників, більше двох тисяч вболівальників, глядачів і волонтерів, представники Міністерства спорту Польщі, Парламенту Європи, мери міст, представники воєводства Шльонського, багато гостей і створювало атмосферу важливості спортивного і олімпійського руху людей поважного віку.

Вітаємо збірну команду України, в якій прийняли участь слухачі Університету третього віку з Дніпра з призовим місцем!

Слухачі Університету третього віку з Дніпра, які представляли Україну на Міжнародній олімпіаді в Польщі:

 1. Окороков Володимир Петрович – 1 місце з велокросу;
 2. Кукота В’ячеслав Анатолійович – 1 місце – штовхання ядра;
 3. Давидич Микола Леонідович – 2 місце з стрільби;
 4. Шпитько Анатолій Васильович – 2 місце – гра у шахи;
 5. Левицькая Аліна Миколаївна – 3 місце – біг на дистанцію 200 м;
 6. Дукач Лідія Михайлівна – 3 місце з плавання;
 7. Денисова Тетяна Леонідівна – 3 місце – настільний теніс;
 8. Корнилов Вадим В’ячеславович – 4 місце – стрільба з пістолету
 9. Мешевський Дмитро Валентинович – 4 місце – біг на дистанцію 200 м
 10. Чесноков Євгеній Геннадійович – 5 місце – плавання;
 11. Ващенко Людмила Євгенівна – біг на дистанцію 60 м
 12. Хвесюк Людмила Сергіївна – стрільба з карабіна

Читати далі
10 Кві
By: admin 0 1

В Університеті третього віку пройшло свято гумору!

9 квітня в концертній залі Дніпровської Філармонії ім. Когана відбувся концерт серед учасників соціального проекту “Університет третього віку” – Гуморина “Щирий сміх продовжує життя.
На усіх присутніх чекало багато гумору та гарного настрою. Усіх гостей заходу зустрічали веселі клоуни, міми та живі статуї.

Дякуємо усім слухачам, які прийняли участь у святі гумору та сміху!

В Університеті третього віку навчається вже 8000 слухачів та прийом заяв продовжується!

Нагадуємо, що участь у проекті – безкоштовна. Проект реалізується за підтримки міського голови Бориса Філатова.

 

 

Читати далі
18 Бер
By: admin 0 1

Відкриття лекційного семестру в ДК ЕНЕРГЕТИК

16.03.2019 в ДК Енергетик (ж/м Придніпровськ відбудлося відкриття лекційного семестру.

Слухачі Університету третього віку мали змогу подивитися святковий концерт та прослухати лекцію з психології.
Наступла лекція в ДК Енергетик відбудеться 23.03.2018 о 10:00.

Чекаємо усії бажаючих жителів ж/м Придніпровськ!

Читати далі
04 Бер
By: Редактор 0 1

Відкриття лекційного семестру в КЗК КДК “Кайдацький”

1 березня в КЗК КДК Кайдацький відбулося відкриття лекційного семестру.

Для слухачів пройшов святковий концерт за участю колективів ДК та Хору ветеранів “Добро”.

Після концерту слухачі мали змогу прослухати лекцію з психології.

Лекцію читав – провідний психолог – Молчанов Сергій Михайлович.

Читати далі
15 Лют
By: admin 0 2

Конкурс – гуморина

Запрошуємо усіх бажаючих слухачів Університету третього віку прийняти участь у конкурсі – гуморині “Щирий сміх продовжує життя”

Читати далі
14 Січ
By: Редактор 0 0

Відзначили найактивніших слухачів та викладачів Університету третього віку

11 січня у Дніпровській міській раді відзначили слухачів, викладачів та працівників соціальних центрів, які приймали активну участь у реалізації соціального проекту Університет третього віку. Листи-подяки від міського голови Бориса Філатова отримали активні слухачі проекту,  серед яких 87 річний Іван Чабаненко – який своїм прикладом показав, що навчатися ніколи не піздно!

Подяки вручили також найкращим викладачам, яких визначили за результатами опитувань студентів Університету третього віку, та працівникам соціальних служб міста, котрі допомагали в організації й проведенні культурно-просвітницьких заходів проекту.

Нагадаємо, з ініціативи мера Дніпра Бориса Філатова соціальний проект «Університет третього віку» одержує підтримку з міського бюджету. Прийом документів на навчання триває.

Читати далі
14 Січ
By: Редактор 0 0

Зустріч міського голови з слухачами та викладачами Університету третього віку

27 грудня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся зі слухачами Університету третього віку (УТВ) – унікального соціального проекту, який з ініціативи мера одержує підтримку з міського бюджету. Разом із життєлюбами та партнерами УТВ Борис Філатов обговорив цьогорічні здобутки та плани проекту на найближче майбутнє.

«Дуже вдячний вам за активну участь у нашому проекті. Він справді унікальний. Мабуть, є аналоги в інших містах, однак за масштабом та ініціативністю такого Університету немає ніде в країні. Для мене цей проект важливий насамперед тим, що в умовах економічних негараздів, політичної нестабільності він об’єднує та консолідує людей, дає змогу найбільш ініціативним членам територіальної громади приєднуватися до суспільних процесів. Це – хороший майданчик для покращення знань, розширення світогляду. Люди тут можуть спілкуватися одне з одним. Це – дуже важливо. Наступного року ми покращуватимемо цей проект, залучатимемо нових партнерів і слухачів», – зазначив Борис Філатов.
Найактивнішим слухачам та викладачам проекту міський голова вручив відзнаки та подарунки.
Університет третього віку у Дніпрі дає можливість літнім студентам безкоштовно вивчати іноземні мови, комп’ютерну та фінансову грамоту. Бабусі й дідусі також опановують навички садівництва, вдосконалюють різні хобі. Це – сотні лекційних і тисячі практичних занять.
Підкорювати нові вершини за принципом «освіта упродовж життя» студентам елегантного віку допомагають численні партнери Університету.
Цього року до співпраці з УТВ у Дніпрі приєдналося ПАТ КБ «ПриватБанк». Фахівці фінустанови проводять роз’яснювальні заняття, присвячені тому, як уберегтися від шахраїв та користуватися терміналами, банкоматами й мобільним банкінгом.
Також перелік партнерів поповнив Український державний хіміко-технологічний університет. Представники закладу освіти допомагають пенсіонерам опановувати основні засади здорового способу життя. А ще завдяки співпраці з Дніпропетровським державним театрально-художнім коледжем життєлюби відвідують різні театральні вистави.
Загалом Університет третього віку підтримують 14 освітніх закладів, підприємств і організацій.
Водночас одне з головних завдань УТВ – це створення можливостей для спілкування та проведення цікавого й змістовного дозвілля. Так, протягом цього року життєлюби стали учасниками низки масштабних проектів. Серед них – музичний конкурс «Битва хорів», конкурс  «Суперпані Дніпро-2018». А ще спортсмени збірної Університету третього віку вражали своїми звитягами на Міжнародній сеньйоріаді. Також влітку на Фестивальному причалі Дніпра майже триста слухачів елегантного віку встановили масштабний танцювальний рекорд.
Слухачка Університету третього віку Лідія Бабіч завдяки проекту навчилася вправлятися з комп’ютером, а також опанувала психологію та правознавство. Водночас найбільше захоплення жінки – спів. За свої таланти пані Лідія здобула в УТВ звання «Золотий голос».
«Я дуже вдячна продуманій програмі Університету, де не забувають про пісню. Важливо, що саме Борис Філатов приділяє увагу цьому проекту. Я хочу допомагати Університету, запрошувати до нього інших. Це – дуже важливий проект. Людей тут ніби окриляє», – розповіла Лідія Бабіч.
Нині в Університеті третього віку Дніпра навчаються понад 6,8 тис. життєлюбів. Прийом документів триває.
 
Читати далі
14 Січ
By: Редактор 0 0

Підбиття підсумків за 2018 рік

22 грудня в Університеті третього віку підбили підсумки навчального року. З цієї нагоди влаштували святковий концерт в Університеті ім. Альфреда Нобеля.
Наразі соціальний проект «Університет третього віку» налічує близько 7 тис. учасників, проведено понад 2,5 тис. занять та більш як 3 тис. лекцій на різні теми.
.
А ми запрошуємо приєднатися до Університету третього віку усіх охочих жителів Дніпра золотого віку!
А тих, хто вже зареєстрований чекаємо після свят (з 14 січня)

        

Читати далі
14 Гру
By: admin 0 0

Битва хорів 2018

08.12.2018 визначили переможців серед слухачів Університету третього віку у музичному конкурсі взяли участь 15 ветеранських колективів: у рамках І етапу першого грудня виступили 9 хорів, а у фіналі, який відбувся 8 грудня, свій талант показали ще 6 колективів. У кожному хорі від 12 до 52 співаків. Під час конкурсу свою майстерність продемонстрували загалом понад 350 літніх містян.

Усіх учасників відзначили дипломами:

“За краще виконання патріотичної пісні” – колектив “Срібні перлини” худ. керівник Філоненко Євгенія Іванівна

“За кращий творчий виступ” – хоровий колектив клубу ветеранів “Добро” худ. керівник Демченко Наталія Володимирівна

“За високу виконавчу майстерність” – Культурно молодіжний центр Краснопілля “Червоні маки” худ. керівник Гніт Віктор Павлович

“За краще вокально-народне виконання” – хор клубу “Затишок” територіального центру Новокодацького району м. Дніпро, худ. керівник Каширіна Любов Семенівна

“За кращий академічний спів”- Камерний хор Будинку Учителя, худ. керівник Гончаренко Наталія Борисівна

“За популяризацію української народної пісні” – хор “Шанс” Дніпровського Міського громадського об’єднання інвалідів “Творчість”, худ. керівник – Мірошниченко Ольга Олексіївна

“За популяризацію пісень композиторів Дніпропетровщини” – народний хор ветеранів війни та праці “Подвиг” ПК “Металург” худ. керівник Пушкарюк Світлана Тимофіївна

Також дипломи за участь відзначили:

Колектив художньої самодіяльності “Золота осінь” територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Індустріальної районної у м. Дніпро ради, худ. керівник Торосян Акоп Степанович

Хоровий колектив “Надія” – худ. керівник Абдулаєва Джулєтта Сергіївна

“Золотий фонд” місії милосердя церкви “Благая Весть”, худ. керівник Станкова Людмила Максимівна

Колектив “Співочі серця” територіального центра Центрального района, худ. керівник Литвинова Світлана Іванівна

Переможці конкурсу:

3 місце – Народна хорова капела «Просвіта» ім. Анатолія Кулагіна викладачів та співробітників ДНУ, худ. керівник Ярош ольга Анатоліївна

2 місце – «Самарушка» територіального центру надання соціальних послуг Самарського району м. Дніпра, худ. керівник Добреля Ольга Володимирівна

1 місце – Хор Амурчани, худ. керівник Хмилюк Тарас Васильович

Кубок гран-прі виборов народний хор ветеранів МКЗК «БК «Енергетик», худ. керівник Гранкіна Марина Олександрівна

«Найкращий диригент» – Долецька Тетяна

«Найкращий концертмейстер» – Погорелов Олександр

 

Читати далі
03 Гру
By: admin 0 0

1-й день конкурсу Битва Хорів – 2018

1 грудня2018 року у Дніпрі розпочався музичний конкурс «Битва хорів» серед учасників соціального проекту «Університет третього віку».

Загалом у ньому візьмуть участь 15 ветеранських колективів: у рамках І етапу першого грудня виступили 9 хорів, а у фіналі, який відбудеться 8 грудня, свій талант покажуть іще 6 колективів. У кожному хорі від 12 до 52 учасників. Загалом свою співочу майстерність демонструють понад 350 осіб. Найстаршій учасниці «Битви хорів» у наступному році виповниться дев’яносто.

 

«Всі учасники «Битви хорів» – слухачі Університету третього віку, соціального проекту, що реалізується за підтримки міського голови Бориса Філатова. Вони є ветеранами пісенного руху Дніпра. Цього року «Битва хорів» проводиться вперше, але, зважаючи на те, як багато людей поважного віку зацікавилися конкурсом, сподіваємося, що він стане традиційним. Учасники проекту «Університет третього віку» дуже люблять різноманітні конкурси та заходи, які для них проводяться. Бо, насамперед, для них вважливе спілкування», – зазначив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

Зінаїді Опанасівні 78 років. Каже, що на конкурс її покликала подруга: «Я дуже люблю співати, проводити час разом із подругами, красиво одягатися. Дуже радію, що я сьогодні тут. Я сама обирала собі вбрання, підбирала намисто – все це дуже цікаво для мене».

87-річний Володимир Михайлович Твердохліб співає все життя: «З 19 років, як потрапив до армії, співав у ансамблі. Потім працював на Південному машинобудівному заводі, де співав у хорі машинобудівників. Мені дуже подобається, що можна провести час із друзями, згадати свою улюблену справу – це дуже важливо у нашому віці».

Володарів гран-прі, першого, другого та третього місць конкурсу нагородять цінними подарунками і дипломами. Також будуть заохочені найкращі концертмейстер та диригент.

 

Підтримати улюблені колективи можна 08.12.2018 об 11:00 в Дніпровській філармонії ім. Л. Когана (вул. Воскресенська, 6).

Вхід вільний.

 

Читати далі