Електронний звязок

Детально про новини

admin 19.07.2018

Перший шаховий турнір

У Дніпрі провели перший шаховий турнір серед учасників соціального проекту «університет третього віку»

19 травня 2018 року у парку ім. Т. Г. Шевченка вперше відбувся шаховий турнір серед учасників соціального проекту «Університет третього віку» на призи міського голови Бориса Філатова. На шаховому майданчику парку зібралося декілька сотень пенсіонерів – слухачів університету та тих, хто тільки-но записався до його лав.
«Дякуємо, що відгукнулися й берете участь у турнірі. Він організований саме для вас, таких завзятих, активних та життєрадісних. Перемог вам не лише на шаховому полі, а й у житті», – привітав учасників директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Артем Нідєлько.
Він також вручив сертифікат 89-річному Леоніду Воловельському як найстаршому шахісту турніру.
Змагання розпочалися з бліц-турніру. Його переможці й призери отримали дипломи та подарунки. Євген Каварма посів перше місце. Чоловік грає у шахи з чотирьох років. Цієї гри його навчив батько.
«Приємно, що міська влада проводить такі турніри серед людей похилого віку. Граємо на свіжому повітрі, спілкуємося та гарно і з користю проводимо дозвілля. Гра в шахи – це комбінації. Вона тренує витривалість і спокій. У житті, до речі, це дуже допомагає», – каже чоловік.
Загалом змагання тривали два дні. Учасники зіграли сім турів. За результатами фінальних ігор у категорії професіоналів абсолютним переможцем став Володимир Павлов, а серед любителів – В’ячеслав Євтушенко. Чемпіони й призери турніру отримали подарунки, а всі учасники – річну передплату на газету «Наше місто» та можливість поїхати на екскурсію до Петриківки та Галушківки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *