Детально про новини

admin 19.06.2019

Всеукраїнська конференція керівників та представників Університетів третього віку України

14 червня в Дніпрі пройшла перша Всеукраїнська конференція керівників та представників Університетів третього віку України – «Роль соціальних програм в адаптації старшого покоління до сучасного суспільного життя».
До міста з’їхалися близько сотні делегатів із 17 областей України, а також фахівці з Польщі, де теж активно розвивають програми для громадян елегантного віку.
За останні п’ять років Університет третього віку в Дніпрі не лише створив і розширив свої філії в різних частинах міста, а й якісно підвищив рівень викладання. Від опанування комп’ютера – до іноземних мов і секретів садівництва – усе це викладають в УТВ. А ще життєлюби тут встановлюють танцювальні рекорди і загалом мають змогу реалізувати себе творчо. Учасники проекту також мають можливість безкоштовно відвідувати театри та музеї міста. Дніпровський УТВ має низку партнерів не лише серед вищих навчальних і культурних закладів міста, а й організацій у різних містах України. Тож перша Всеукраїнська конференція керівників та представників Університетів третього віку – це можливість зміцнити такі зв’язки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *