Детально про новини

admin 01.11.2018

Збірна команда Університету третього віку посіла друге місце на міжнародній літній сеньйоріаді в м.Луцьк

Збірна команда соціального проекту «Університет третього віку», який реалізується у Дніпрі за підтримки міського голови Бориса Філатова, посіла друге місце на Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я». Крім цього, слухачі Університету вибороли 11 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі в індивідуальних змаганнях. У змаганнях взяли участь 8 команд з України, Польщі, Словаччини та Литви. Перше місце посіла команда міста-організатора – Луцька. Трете – команда з Польщі.

Особисті перемоги:
Левицька Аліна Миколаївна – 1 місце «Біг на дистанцію 200м» та 1 місце у змаганні в «Дартс»;
Окороков Володимир Петрович – 1 місце «Велогонка Крос-кантрі» та 1 місце «велофігурка»;
Ланський Володимир Володимирович – 1 місце в категорії 80+ «Стрільба з гвинтівки»;