Ми в соцмережах:
Мова сайту:
[google-translator]

ZOOM конференції вже поруч

dmitriy 25.04.2020 0 Comments
Шановні учасники проекту «Університет третього віку»!
В умовах діючого карантину наша команда тимчасово призупинила реалізацію проекту у звичному форматі очних семінарів та лекцій.
Але ми працюємо над новими освітньо – навчальними програмами, які зможемо надавати дистанційно, з використанням новітніх інформаційних технологій.
Наразі розробляються програми для навчання малих груп за тематичними напрямками «Смартфони» та «Іноземні мови» через мереживний сервіс Zoom Video (https://zoom.us/).
У подальшому плануємо проводити лекційні заняття для груп до 50 осіб за найактуальнішими напрямками проекту: здоровий спосіб життя, агрономія, право, українознавство тощо.
Пропонуємо всім бажаючим учасникам проекту «Університет третього віку» надати інформацію про бажання навчатися у дистанційний спосіб. Обов’язкова умова участі у таких видах навчання – мати доступ до інтернету з персонального комп’ютера (ноутбука), планшета та/або смартфона.
Пропонуємо всім учасникам та прихильникам проекту «Університет третього віку» надати свої пропозиції щодо нових формах навчання.
Чекаємо на ваші побажання взяти участь у дистанційному навчанні та пропозиції щодо їх тематичного наповнення!
Напишіть нам в особисті повідомлення, подзвоніть на вказані мобільні номера на сторінці (0931344669) або залиште коментар!
Команда проекту «Університет третього віку»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *